На Маліновського чекають у старті Марселя на матч із ПСЖ у Кубку Франції

Українець має зіграти з перших хвилин проти Мессі та Ко

1606
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

У середу, 8 лютого, у поєдинку 1/8 фіналу розіграшу Кубка Франції «Марсель» на полі рідного «Велодрома» з'ясує стосунки з паризьким «ПСЖ».

Очікується, що з перших хвилин поєдинку у лавах провансальців з'явиться український півзахисник Руслан Маліновський. Видання Footballclubdemarseille стверджує, що українець у парі з Дженгізом Ундером розташується у середній лінії команди, якраз під нападником команди Алексісом Санчесом.

Нагадаємо, у попередньому матчі «Марселя» з «Ніццою» (1:3) у чемпіонаті Франції Маліновський з'явився на заміну протягом другого тайму і став автором єдиного голу своєї команди. До речі, той гол став для українця першим за «Марсель» після січневого переходу з італійської «Аталанти».

Матч Кубка Франції «Марсель» – «ПСЖ» відбудеться у середу, 8 лютого, початок – о 22:10 за київським часом.