І рекорд, і перемога. 200-й гол Кейна дозволив Тоттенхему здолати Ман Сіті

Гаррі Кейн став третім гравцем в історії, який забив 200 голів в АПЛ

10459
10
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

У матчі 22-го туру чемпіонату Англії «Тоттенхем» вдома переміг «Манчестер Сіті» з рахунком 1:0.

Переможний гол забив Гаррі Кейн на 15-й хвилині, ставши третім гравцем в історії, який забив 200 голів в АПЛ, після Алана Ширера (260) та Уейна Руні (208).

Окрім того, Кейн відтепер є найкращим бомбардиром в історії «Тоттенхема» (267 голів за «шпор» у всіх турнірах). Він подолав рубіж, який давно встановив Джиммі Грівз (266 м'ячів).

На 87-й хвилині захисник лондонців Крістіан Ромеро був вилучений з поля за два попередження.

Тоттенхем набрав 39 очок і входить до топ-5 АПЛ. Ман Сіті посідає 2-ге місце (45 очок), відстаючи від Арсеналу на 5 пунктів (з грою в запасі у канонірів).