Камбек від ПСЖ із красивим голом Мессі. Парижани обіграли Тулузу

Столичний клуб виграв у суперника з рахунком 2:1

4652
1

У суботу, 4 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Франції з футболу між «ПСЖ» та «Тулузою». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь команди з Парижа.

Рахунок у матчі відкрив півзахисник «Тулузи» Бранко ван ден Бомен на 20-й хвилині гри. Вже через 18 хвилин рахунок був рівним – відзначився Ашраф Хакімі.

На початку другого тайму зірковий аргентинський форвард Ліонель Мессі красивим ударом у нижній лівий кут вивів свою команду вперед. Більше голів у поєдинку не було.

Зараз «ПСЖ» посідає перше місце у таблиці Ліги 1, маючи у своєму активі 54 очки. «Тулуза», у свою чергу, розташувалася на 12 позиції з 29 пунктами.