Перша перемога на зборах. Чорноморець обіграв Шахтар із Казахстану

Одесити виграли у суперників із рахунком 2:1

1576
1
ФК Чорноморець

У четвер, 2 лютого, відбувся товариський матч між одеським «Чорноморцем» та «Шахтарем» із Казахстану. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «моряків».

Для одеситів ця перемога стала першою у 2023 році. У попередніх чотирьох іграх «Чорноморець» тричі поступився та один раз зіграв унічию.

Після матчу прес-служба «Чорноморця» коротко підбила підсумки поєдинку:

«Гру проти карагандинського «Шахтаря» підопічні Романа Григорчука розпочали впевнено та цілком заслужено на 21-й хвилині повели у рахунку. Гольову атаку на лівому фланзі розпочав Віталій Єрмаков. М'яч транзитом через Владислава Наумця дістався Андрія Штогріна, той увійшов до штрафного майданчика і технічно вразив дальній кут – 1:0. Перший тайм одесити спокійно довели до перемоги, майже нічого не давши створити супернику біля воріт Дмитра Непогодова.

У другому таймі на полі у складі Чорноморця з'явилися Кевін Кубемба та Лука Гучек, а потім Олександр Васильєв та Данило Алефіренко. А коментаторська позиція була посилена колишнім капітаном «моряків» Сергієм Кравченком, який нещодавно завершив кар'єру гравця.
Заміни посилили гру одеситів, моменти біля воріт команди із Казахстану виникали регулярно. Мали забивати Кубемба, Наумець, а після пострілу Максима Брагару м'яч влучив у перекладину. Другий гол за такої гри був питанням часу.

Рахунок 2:0 на 73-й хвилині організувала зв'язка Алефіренко – Наумець: прохід правим флангом, передача до штрафного майданчика та точний удар лівої після якісної обробки. Моряки могли довести рахунок до розгромного, але привезли собі гол на рівному місці. Ілля Путря та Орест Кузик не порозумілися в центрі поля, карагандинці перехопили сферу та організували якісну контратаку – у Дмитра Непогодова шансів врятувати команду не було. Кінець гри пройшов, на щастя, спокійно. Одесити утримали перемогу 2:1».

Наступним суперником «Чорноморця» буде «Турон» з Узбекистану.