2

Жозе МОУРІНЬО: «Ми змусили Наполі страждати»

Тренер «Роми» – про матч проти «Наполі»

Getty Images/Global Images Ukraine. Жозе Моуріньо

Головний тренер «Роми» Жозе Моуріньо прокоментував поразку 1:2 від «Наполі» у 20-му турі Серії А:

«З перших хвилин ми показували справді хороший футбол. Після гола Осімхена ми ще хвилин 10-15 відчували несправедливість. Ми контролювали ситуацію, високо пресингували, відбирали м'яч, добре оборонялися.

Це може прозвучати дивно, але бувають такі матчі, з яких ви вийшли з поразкою, але здобули набагато більшу впевненість у своїх силах, ніж раніше. Ця гра була саме з таких. Ми змусили «Наполі» страждати більше, ніж будь-яка інша команда до цього. Ми змусили всіх на стадіоні почуватися спустошеними, налякали їх.

Іноді футбол несправедливий. Іноді програє команда, яка менше цього заслуговує. Бувало, що ми перемагали незаслужено, але сьогодні, мені здається, ми заслужили на перемогу».