ЧЄ-2023 з біатлону. Анастасія Меркушина виграла золото в спринті

Перша медаль вищої проби для збірної України

16987
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Анастасія Меркушина

У швейцарському Ленцергайде в рамках чемпіонату Європи 2023 року з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка.

Виграла гонку українка Анастасія Меркушина, якій підкорилися усі 10 мішеней. Віце-чемпіонкою Європи з одним промахом у пасиві стала шведка Тільда Йогансон. Бронзову медаль здобула Ванесса Гінц із Німеччини.

Щодо інших українок, то Анна Кривонос з одним промахом посіла 22 місце, Юлія Джима із трьома незакритими мішенями показала 39-й результат. Любов Кип'яченкова та Олена Білосюк не потрапили до топ-50.