Слобожанський клуб здобув п'яту поспіль перемогу у Єврокубку

5528
3
БК Прометей

У черговому поєдинку Єврокубка слобожанський «Прометей» зустрівся з турецьким «Бурсаспором». У першому колі команда Ронена Гінзбурга, яка проводить дебютний сезон у престижному турнірі, сенсаційно обіграла фіналіста попереднього розіграшу.

Господарі майданчика одразу продемонстрували свої наміри взяти реванш, організувавши ривок із рахунком 8:0. Тренерський штаб «Прометея» взяв тайм-аут, після якого кільце суперників почав бомбардувати Агада. Захист «Бурсаспора» у стартовій чверті так і не зміг впоратися з юрким захисником, який за першу 10-хвилинку набрав 18 очок.

Надалі команди обмінювалися атаками, але слобожанці утримували невелике лідерство у рахунку. На велику перерву суперники пішли з двоочковою перевагою «Прометея».

У третій чверті «гойдалки» продовжилися. Команди продовжили обмінюватися атаками, причому частенько у них залітали дальні спроби. А ось кінцівка третьої десятихвилинки залишилася за слобожанцями. Здавалося, баскетболісти «Бурсаспора» перебували в невеликій розгубленості, ще й Бітім отримав неспортивний фол.

У четвертій чверті господарі продовжили погоню за «Прометеєм» і таки домоглися свого. Полетіли дальні кидки у Нідема. Після чергової його атаки Ронен Гінзбург узяв тайм-аут (другий у цій чверті), після чого блискучий відрізок видав Стефенс. За 34 секунди до кінця основного часу нагадав про себе Агада, який кидком із-за дуги встановив рахунок 94:92 на користь «Прометея». В час, що залишився, атакували тільки господарі, але нанести точний кидок баскетболісти «Бурсаспора» так і не змогли.

В онлайн-таблиці групи А Єврокубка після перемоги «Прометей» знаходиться на першому місці і залишиться там щонайменше до завершення матчу «Ховентуда», який у ці хвилини приймає «Цедевіту». Саме з іспанцями підопічні Гінзбурга проведуть наступний матч турніру (1 лютого).