Чому він додав 10 хвилин? Воротар збірної Аргентини образив суддю

Еміліано Мартінес вважає, що Антоніо Мігель Матеу Лаос жорстко накосячив

23901
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Еміліано Мартінес

Воротар збірної Аргентини Еміліано Мартінес після матчу 1/4 фіналу ЧС-2022 проти команди Нідерландів (2:2, пен. 4:3) розкритикував і образив головного арбітра матчу Антоніо Мігеля Матеу Лаоса з Іспанії:

«Це була складна гра. Я думав, що ми дуже добре контролювали гру. Ми повели 2:0, здебільшого контролювали гру, але суддя віддавав їм все. Раптом вони провели хороший удар головою, якого я не міг бачити. А потім матч змінився.

Рефері віддавав їм усі. Дав 10 хвилин компенсованого часу. Без причини, 10 хвилин! Він двічі чи тричі давав їм штрафні удари біля штрафного майданчика. Він просто хотів, щоби нідерландці забили, от і все. Тож, сподіваюся, у нас більше не буде цього рефері, бо він просто некорисний.

Серія пенальті? Я чув, як Ван Гал казав, що в серії пенальті у них буде перевага, якщо ми перейдемо до пенальті, то вони виграють. Я думаю, йому треба тримати рота на замку».

Ввечері 9 грудня відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу 2022, в якому зустрічалися збірні Нідерландів та Аргентини. Збірна Аргентини в серії післяматчевих 11-метрових ударів завдала поразки Нідерландам (2:2, пен. 4:3) і вийшла у півфінал, де 13 грудня зіграє проти Хорватії.

Антоніо Мігель Матеу Лаос роздав за матч 15 жовтих карток (!), а також одну червону картку Дензелу Дюмфрісу після гри.