Ріо Фердінанд розкритикував пенальті у матчі Польща – Аргентина

Англійський екс-захисник – про рішення арбітра матчу 3-го туру ЧС-2022

2718
1

Колишній захисник збірної Англії Ріо Фердінанд висловився про поєдинок 3-го туру групового етапу ЧС-2022 між збірними Польщі та Аргентини.

Гра, як відомо, завершилася перемогою аргентинців із рахунком 2:0. Обидва голи вони забили у другому таймі. А на 38-й хвилині у ворота польської команди після допомоги ВАР арбітр призначив пенальті, але Мессі переграти Щенсни не зміг.

«Ганебне рішення. ВАР запроваджували не для цього. Голкіпер чиркнув йому по віях. І те, що суддя пішов дивитись повтор... Це обурливо. Він ледь торкнувся Мессі», – заявив Фердінанд.

Збірна Аргентини, здобувши перемогу, з першого місця вийшла у плей-оф ЧС-2022. Польща, набравши 4 бали, також зіграє у 1/8 фіналу.