Зоря та Вернидуб розписали мирову. Кривбас забив перші голи в чемпіонаті

Непогана гра закінчилася бойовою нічиєю

2979
4
УПЛ

Юрій Вернидуб мав можливість здобути першу перемогу на чолі «Кривбасу» в матчі проти своєї колишньої команди. Але було б непоганим, якби криворіжці хоча б забили - за попередні матчі форварди команди (та й інші виконавці) жодного разу не змогли засмутити голкіперів суперників. А мотивація «Зорі», крім протистояння з Вернидубом, була іншою - перемога дозволила б далеко не відпускати лідерів чемпіонату.

Даний матч - другий за день, який автор матеріалу дивився. В обох однаковою була погода - пориви вітру були не те, що сильними, а дуже сильними. Це не могло не вплинути на гру, особливо при виконанні високих закидань - м'яч банально зносило вітром.

Вже на третій хвилині центральний захисник номінальних гостей Віталій Вернидуб отримав жовту картку. Здалося, що це знак і «Кривбасові» нічого не світить. Але, всупереч таким припущенням, довгоочікуваний гол був забитий вже на десятій хвилині. Мацапура, виходячи з воріт, переоцінив свою швидкість і був змушений збивати Татаркова. Відбити пенальті не вдалося - постріл Хобленка в лівий кут був занадто сильним.

Фото - УПЛ

Майже зразу «Кривбас» міг подвоїти перевагу - Татарков не реалізував вихід сам на сам. І спрацювало старе футбольне правило - на сімнадцятій хвилині в ході гарної атаки (пас Данченка на фланг Булеці - простріл вздовж воріт - замикання на дальній штанзі) Ігор Кирюханцев відзначив свій дебют за «Зорю» результативною дією. Рахунок зрівнявся.

Десять хвилин після цього команди тримали м'яч в центрі. Найпомітнішим моментом стала тільки симуляція Данченка. Але відразу ж після неї «Зоря» вийшла вперед - Шахов класно закинув за спини захисникам, Кирюханцев спіймав м'яч і по дузі пробив за спину Сарнавському. Непоганий дебют змінився на дуже гарний. 2:1.

Знову здалося, що Вернидуб нічого не отримає і сьогодні. Дуже близьким, щоб закрити гру, був Назарій Русин, але з вигідної позиції нормально не влучив по м'ячеві, знаходячись на лінії воротарського майданчика.

Фото - УПЛ

Після перерви Юрій Миколайович прибрав з поля Банаду і Зотька, які «висіли» на жовтих картках. Ініціатива перейшла до криворіжців, але ні Русин, ні Хобленко, ні Семенов не забили. Мала свої моменти й «Зоря», але Богдан Сарнавський сьогодні впіймав кураж і, незважаючи на два пропущених, став найкращим гравцем своєї команди.

А його візаві провів сьогодні досить посередній матч. Після заробленого пенальті другий гол теж можна «повісити» на Мацапуру - він відбив м'яч перед собою після удару Задераки (щоправда, досить небезпечного), після чого Назар Волошин головою пробив у порожні ворота.

Фото - УПЛ

До закінчення гри йшла досить інтенсивна гра з домінуванням «Зорі», але Сарнавський і фортуна не дали забити ні Русину, ні Крістіану, ні Луньову. Міг для своєї команди виривати перемогу Микитишин, який з'явився наприкінці, але, опинившись справа перед Мацапурою, розгубився і замість удару виконав простріл - невдало.

Заслужена бойова нічия, по-перше, піднесла моральний дух криворізькому колективу, по-друге, порадувала глядачів, які дивилися цей поєдинок. Очевидно, що в наступних поєдинках проти «Дніпра-1» і «Миная» «Зоря» спробує покращити свою реалізацію, а «Кривбас» - здобути все ж першу перемогу.