Півзахисник — володар історичного досягнення

4489
15
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Ярмоленко

32-річний Андрій Ярмоленко відіграв з першої до 88-ї хвилини в матчі 6-го туру Ліги націй УЄФА з командою Шотландії (0:0). Ця гра стала для хавбека 112-ю у формі національної збірної України.

Таким чином Ярмоленко у генеральній класифікації гвардійців української національної команди випередив Андрія Шевченка, з яким він до цього ділив пальму першості.

Найближчим переслідувачем рекордсмена, який ще не завершив свої виступи у складі синьо-жовтих та теоретично може перевершити результат Ярмоленка, є Євген Коноплянка (86 ігор).

У зіграних матчах за збірну України Ярмоленко забив 45 голів та за цим показником посідає друге місце, відстаючи на три голи від Шевченка. Окрім цього, вінгер клубу «Аль-Айн» лідирує у списку найкращих асистентів української збірної.