Хет-трик Сікана у другому таймі приніс перемогу нашій команді

16439
15
УАФ

Збірна України U-21 провела матч-відповідь проти Словаччини (перший поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь словаків). На кону стояла путівка до фінальної частини молодіжного чемпіонату Європи.

Після стартового свистка українці взяли м'яч під контроль, але створювати гостроту біля воріт суперників не виходило. А словаки, які очікувано діяли другим номером, на початку зустрічі мало не відкрили рахунок. Капралік увірвався у вільну зону на правому фланзі і викотив м'яч у центр штрафного майданчика Суслову. Лідер молодіжної збірної Словаччини на замаху прибрав опонента, але пробив надто слабко, що дозволило Трубіну врятувати ситуацію.

Справжньої загрози воротам гостей довелося чекати до середини першого тайму. Сікан вивів Сича «на побачення» з Белко, але своєчасний вихід голкіпера не дозволив українцю розраховувати на успіх. Словаки впевнено оборонялися, а подекуди й у створенні перегравали нашу команду. «Синьо-жовтим» не вистачало швидкості ухвалення рішень, а також конструктиву у завершальній стадії атак. Ще один шанс не використав Суслов, який із гострого кута пробив у руки Трубіну.

Тренерський штаб нашої команди не став зволікати з корективами: на другий тайм вийшли Бражко та Назаренко. І одразу у «синьо-жовтих» пройшла гольова атака, результатом якої став точний удар Сікана після прострілу Сича. Натхненні успіхом українці продовжили насідати на захисні побудови суперників і незабаром подвоїли свою перевагу. Навіс Сича в падінні головою замикав Драмбаєв. Белко зреагував на удар, але відбив м'яч на Сікана, який знову влучив у ворота.

Словаки одразу активізувалися, намагаючись перевести гру до нашого штрафного майданчика. Українці віддали територію: тепер «синьо-жовті» могли собі дозволити перейти на контратакуючу гру. А тут самі словаки допомогли: Криськів перехопив м'яч у центрі поля, добіг до штрафного майданчика і зробив передачу на Сікана, який ударом у порожні ворота оформив хет-трик.

Словакам відступати було нікуди, вони посилили тиск і українцям довелося пережити непрості хвилини. Особливо було тривожно після удару зі штрафного Суслова, коли наші ворота врятувала стійка, а Гольян з добивання трохи не влучив.

Збірна України вистояла: рахунок не змінився. Таким чином, наша молодіжна команда втретє у своїй історії зіграє у фінальній частині чемпіонату Європи.

Матч-відповідь за вихід на Євро-2023 U-21.

Україна U-21 – Словаччина U-21 – 3:0

Перший матч – 2:3