11702
6
ФК Левадія. Максим Калиниченко

Естонська «Левадія» офіційного повідомила про припинення співпраці з головним тренером команди Максимом Калиниченком.

Український фахівець очолив чинних чемпіонів Естонії лише 10 днів тому. 12 вересня Калиниченко підписав контракт до кінця 2023 року з можливістю продовження на 2 роки. Максим провів біля керма команди лише один офіційний матч, у якому програв «Курессааре» (2:3).

Президент «Левадії» Віктор Левада пояснив причини такого рішення: «В останні дні ми провели переговори як з гравцями, так і з тренерами. В результаті аналізу ми дійшли висновку, що в цих умовах важко досягти цілей, які разом поставили. Бажаю Максиму успіхів у майбутньому».

Нікіта Андрєєв, нинішній помічник головного тренера, виконуватиме обов'язки головного тренера «Левадії».

За свою ігрову кар'єру Калиниченко зіграв 47 матчів та забив 7 голів у складі збірної України у період з 2002 по 2011 роки. У 2006 році він дійшов до чвертьфіналу чемпіонату світу зі збірною України. На тому турнірі Калиниченко забив гол і зробив 2 гольові передачі у грі проти Саудівської Аравії. На клубному рівні Калиниченко виступав за «Дніпро», «Спартак» та «Таврію».