Олександр КУЧЕР: «Нам не вистачило концентрації та єврокубкового досвіду»

Наставник «Дніпра-1» пояснив причини поразки у Лізі Європи від АЕК Ларнака

2673
1
СК Дніпро-1. Олександр Кучер

Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер пояснив причини поразки від АЕК Ларнака з Кіпру (1:2) в першому матчі кваліфікації Q4 Ліги Європи:

«Ми ретельно готувалися, для нас це була перша офіційна гра, а крім того це була перша єврокубкова гра і для мене, і для багатьох хлопців. Ми казали, що у нас будуть помарки, і вони можуть бути для нас плачевні, адже це вже інший рівень, ніж ті команди, проти яких ми грали на зборах під час підготовки. Так воно і вийшло. Не вистачило концентрації, можливо досвіду єврокубкового, і через це у першому таймі було важкувато.

Але у перерві поговорили, випустили вперед Артема Громова, і вже стало у нас набагато краще виходити в атаці. У нас були хороші моменти, могли забивати і не один, і не два голи. Могли і виграти, і програти – але це футбол. Було видно у хлопців бажання, що вони прагнули перемагати і здобувати позитивний результат. Ось це мені сподобалося у другому таймі.

Атмосфера на стадіоні? Було дуже приємно грати. Чудова атмосфера, хочу подякувати вболівальникам, які прийшли на матч і нас весь час підтримували. Нам це дуже сподобалося, їм велике спасибі».