Основа не блиснула. Шахтар програв товариський матч Аль-Фатеху

Донецький клуб провів другий спаринг із командою з Саудівської Аравії

16845
26
ФК Шахтар

Донецький «Шахтар» вдруге за день зустрівся з клубом «Аль-Фатех» із Саудівської Аравії. Порівняно з першим матчем тренери виставили на гру склади, які можна назвати основними.

Аравійці одразу дали зрозуміти, що на легку прогулянку футболістам «Шахтаря» чекати не варто. Особливо небезпечні моменти номінальні гості не створювали, але постійно тримали у напрузі оборону «гірників».

На 19-й хвилині конфлікт у центрі поля завершився вилученням Хавруша. Втім, надалі аравійці грали у повному складі. Очевидно, так сталося за домовленістю сторін. А відкрив рахунок у матчі Мудрик, який після розрізної передачі Судакова пішов від голкіпера і з гострого кута завдав влучного удару.

Незадовго до перерви аравійці зрівняли результат. Михайличенко у штрафному майданчику збив Навафа, а Куева холоднокровно реалізував пенальті.

У другому таймі (до речі, матч складався з двох таймів по 40 хвилин) більше атакували футболісти «Аль-Фатеха». Особливу загрозу несли стандарти біля воріт «Шахтаря», і Трубіну доводилося демонструвати реакцію. Але на останніх хвилинах зустрічі черговий кутовий завершився влучним ударом головою у виконанні Аль-Харбі. А за дві хвилини «Аль-Фатех» скористався провалом у центрі оборони донецького клубу.

1:3 – так завершився останній спаринг команди Ігора Йовічевіча перед стартом УПЛ, який має відбутися наступного тижня.