Не найкращий старт. Збірна України з пляжного футболу програла Іспанії

4327
1
УАФ

Сьогодні в португальському Назаре збірна України з пляжного футболу розпочала відбір до Суперфіналу Євроліги-2022.

За розкладом підопічні Миколи Костенка пропустили перший тур змагань, а в другому зустрілися зі збірною Іспанії.

Поступившись у першій 12-хвилинці з рахунком 0:1, на початку другої українці зуміли відігратися завдяки удару Юрія Щериці. Але відразу ж пропустили м'яч від Едуарда, який оформив дубль. Чікі збільшив перевагу піренейської команди, а Антоніо в третьому періоді потужним ударом підбив підсумок зустрічі — 4:1 на користь Іспанії.