| Оновлено 05 червня 2022, 01:52
6923
0

Збірна України знову виграла у Данії в матчі Золотої Євроліги

Українці перемогли в усіх шести поєдинках та впевнено посіли перше місце у групі В

6923
0
CEV

У суботу чоловіча збірна України з волейболу зіграла свій завершальний матч групового етапу «Золотої Євроліги». Після п'яти перемог поспіль наша команда знову грала у данському місті Гентофте з місцевою національною збірною країни.

Для підопічних Угіса Крастіньша ця гра вже не мала жодного турнірного значення, тому що напередодні вони забезпечили собі перше місце та вихід до «Фіналу чотирьох». Але, знаючи амбіції нашого наставника та гравців української збірної, можна було не сумніватися, що команда і сьогодні гратиме лише на перемогу. Навіть незважаючи на те, що у стартовому складі з основи на майданчику опинилися лише центральний блокуючий Юрій Семенюк та зв’язуючий Віталій Щитков.

І перший сет підтвердив це припущення. Українці провели його сильніше за своїх суперників, перемігши їх з рахунком 20:25. Щоправда, у другій партії краще виглядали вже господарі майданчика, які відповіли тією самою монетою – 25:20.

У третьому сеті волейболісти Данії тривалий час були попереду, причому їхній відрив досягав навіть 6 очок – 10:4. Але наші хлопці продовжували боротися та ближче до кінця партії наздогнали опонентів – 18:18. А потім на табло спортивного комплексу з'явилися знайомі цифри – 20:25 на користь збірної України.

Четверта партія проходила приблизно так, як і третя. Знову Данія частіше вела в рахунку та знову українці їх дістали на позначці 18:18. На жаль, на цьому аналогія із попереднім сетом закінчилася – Данія виграла 25:23.

Тепер, як і вчора, суперникам треба було провести тай-брейк, щоби визначити переможця. І знову українці виявилися сильнішими 12:15 у партії та 2:3 в матчі.

У цьому поєдинку в складі збірної України виступали: Юрій Семенюк (набрав 12 очок), Віталій Щитков (0), Віталій Кучер (3), Андрій Рогожин (6), Євген Кісілюк (23), Олег Шевченко (11), Денис Фомін ( ліберо) – стартовий. На заміну виходив Ілля Ковальов (17).

Золота Євроліга. Чоловіки
Група В. 4 червня. Гентофте (Данія)
Данія - Україна

2:3 (20:25, 25:20, 20:25, 25:23, 12:15)

Сьогодні ж у групі В грали збірні Іспанії та Хорватії. Перемогли хорвати з рахунком 3:2. Ось як виглядає турнірна таблиця цієї групи: