Українка зробила дикий камбек у другому сеті, але все ж таки поступилася

7474
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№36 WTA) завершила виступи у одиночному розряді Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

У другому колі основи українка програла Джессіці Пегулі зі США (№11 WTA).

Ролан Гаррос. Друге коло
Ангеліна Калініна (Україна) – Джессіка Пегула (США) – 1:6, 7:5, 4:6

У другому сеті Калініна програвала 1:5, але змогла відіграти три матчболи і перевести матч до третьої партії. На жаль, у фінальному сеті Джессіка виявилася сильнішою.

Це була третя зустріч тенісисток за рік, американка поки що не програвала.

У наступному раунді Пегула змагатиметься проти Тамари Зіданшек зі Словенії (№25 WTA).

Ангеліна продовжить виступи у парному розряді.

(34)

Костюк зупинила колишню чемпіонку на старті змагань у Штутгарті
Теніс | 17 квітня 2024, 19:04 29

Марта вистраждала перемогу над Лаурою Зігемунд

АНЧЕЛОТТІ: «Пенальті – азартна гра. Довіряв Луніну, який був спокійним»
Футбол | 18 квітня 2024, 02:05 3

Карло коротко прокоментував серію пенальті у матчі «Манчестер Сіті» – «Реал»

Коментарі 8
Michael Savchyn
все ж таки вже пора таких, як Пеґула, дримбати
Stanislav Matusevych
Дуже шкода, що такий феноменальний камбек не увінчався успіхом. Матч був дуже цікавим та якісним, за який потрібно подякувати обом спортсменкам. На мою думку, Ангеліні трохи не вистачило різноманітності дій. Так потужності у неї зараз більше, ніж минулого року, але таких суперниць, як Коллінз у 2021-му, і Пегулу зараз, не потрібно намагатися перебити, на грунті бажано пропонувати їм побігати вперед-назад за дропами та напівгірками. Дивно, що дропів Пегула виконала більше, ніж Ангеліна. Причому дропів успішних. І все одно українка мала шанси на перемогу, та не склалося. Працювати є над чим, але і прогрес за останній рік очевидний для усіх.
Віктор Савчук
Дякую Ангеліна. Неймовірно вольовий характер. Така поразка варта більшої подяки ніж деякі перемоги.
Александр Ад
півтора сета матч йшов в одні ворота,і тут Геля ожила ,но в 3 сеті у суперниці в кінцівці більш сил залишилось.хоч Геля и намагалась.но не вийшло хоч і відіграла 8матч-болів.жаль,не унивати а працюваті далі.хай щастить!
Andrey_1992
Калініна всеодно боєць, першка ракетка України не просто так, головні перемоги попереду
Santk86
А счастье было так близко, но отыгрывать матчболы вечно не получиться. Ангелина сома не поверила, что может обыграть Пегулу и наделала кучу ошибок в ключевые моменты игры.