Зінченко з Ман Сіті захистив титул чемпіона АПЛ, Мілан виграв скудетто

5688
4
Getty Images/Global Images Ukraine

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за понеділок, 22 травня.

1. Драма на фініші АПЛ! Ман Сіті із Зінченком став чемпіоном, зробивши камбек. Доля чемпіонського титулу в АПЛ вирішилася в останній ігровий день.

2. Мілан виграв скудетто через 11 років! Інтер лідера не наздогнав. Доля чемпіонського титулу в Серії A вирішувалася в останній ігровий день.

3. ВІДЕО. Синьо-жовтий! Зінченко підняв над головою трофей АПЛ вчетверте. Українець допоміг «Манчестер Сіті» зробити камбек та завоювати титул.

4. Вагітність Світоліної, підступний жереб і гарний шанс зняти прокляття Рима. Прев'ю до Ролан Гаррос.

5. Ферстаппен виграв Гран-прі Іспанії, дубль Ред Булла, провал Леклера. Провал Феррарі у Барселоні.

6. Як гроші перемогли мрію, або Чому Реал повинен назавжди забути про Мбаппе. Головна трансферна сага прийдешнього літа завершилася не так, як припускала більшість...

7. Коваленко закрив сезон у Спеції поразкою. Де продовжить кар'єру українець. Віктор Коваленко мав стабільну ігрову практику.

8. ВІДЕО. Бенавідес знищив Лем'є та захистив свій титул WBC. Американець розібрався із суперником за три раунди.

9. Владислав Орлов – переможець 25-тисячника у Хорватії. Українець розгромив суперника у фіналі.

10. НБА. Дабл-Дабл Адебайо допоміг Маямі знову обіграти Бостон. «Хіт» вийшли вперед у фінальній серії Східної конференції.