Марез не забив пенальті. Ман Сіті відіграв два м'ячі у зарубі з Вест Хемом

Олександр Зінченко зіграв весь матч, Андрій Ярмоленко вийшов на заміну

13697
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

15 травня відбувся поєдинок 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому внічию зіграли «Вест Хем» та «Ман Сіті» (2:2).

Господарі поля забили два голи у першому таймі зусиллями Джарода Боуена, однак у другій половині гри гості зуміли відіграти гандикап. Більше того, Ріяд Марез міг принести перемогу команді з Манчестера, однак із 11-метрової позначки не зумів переграти голкіпера суперників.

Олександр Зінченко вийшов у основі «містян» і зіграв весь матч, а Андрій Ярмоленко був заявлений у запасі у «молотобійців» і з'явився на полі на 90+5 хвилині. Можливо, це остання гра Андрія на домашньому стадіоні команди, оскільки, швидше за все, він залишить команду влітку.

За тур до кінця «Ман Сіті» набрав 90 очок, а у переслідувача – «Ліверпуля» – 86 балів (плюс гра в запасі). Команді Пепа Гвардіоли, щоб здобути титул АПЛ, необхідно 22 травня вдома обіграти «Астон Віллу».

АПЛ. 37-й тур

Вест Хем – Манчестер Сіті – 2:2

Голи: Боуен, 24, 45 – Гріліш, 49, Цоуфал, 69 (автогол)

Нереалізований пенальті: Марез, 86.

Вест Хем: Фабіаньскі, Цоуфал, Доусон, Зума, Крессуелл, Лансіні (Нобл, 77), Соучек, Райс, Форнальс (Джонсон, 90+2), Антоніо (Ярмоленко, 90+5), Боуен.

Манчестер Сіті: Едерсон, Жоау Канселу, Фернандіньо, Лапорт, Зінченко, де Брюйне, Бернарду Сілва, Родрі, Гріліш, Марез, Габріел Жезус.

Попередження: Боуен, 32, Цоуфал, 58, Фабіаньскі, 60 – Габріел Жезус, 90.

Турнірна таблиця АПЛ

Джерело Sport.ua
(119)

Мудрик розповів, які настанови дав Ребров у перерві матчу з Ісландією
Футбол | 27 березня 2024, 18:14 0

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено