У «Крусіблі» проходять поєдинки 1/16 фіналу

7140
1
wst.tv. Стівен Магуайр

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначились ще два учасники 1/8 фіналу.

Джексон Пейдж у чудовому стилі провів свій дебютний матч у «Крусіблі». Адже суперник у нього був не з простих - Баррі Хокінс. Баррі, нагадаємо, виступав у фіналі чемпіонату світу у 2013, і ось вперше з 2010 не зміг вийти у другий раунд найпрестижнішого турніру.

Пейдж виграв першу сесію з рахунком 6:3, однак старт другої залишився за Хокінсом. Він взяв два фрейми і лідирував у 12-й партії, але припустився помилки, чим тут же скористався Пейдж - 7:5. Тим не менш, на перерву гравці пішли за мінімальної переваги Джексона – 7:6. Після відновлення поєдинку суперники обмінялися партіями, а потім Пейдж оформив дві сотенні серії поспіль – 10:7!

Зазначимо, що й у першій сесії йому вдалося набрати понад 100 очок за підхід. Таким чином, 20-річний Джексон повторив досягнення Райана Дея, який у своєму дебютному поєдинку на чемпіонаті світу записав на свій рахунок одразу 3 сенчурі.

В іншій парі 1/16 фіналу зійшлися два досвідчені бійці. Стівен Магуайр вперше зіграв у «Крусіблі» у 2004, Шон Мерфі – у 2002. Обидва регулярно беруть участь у чемпіонатах світу (нагадаємо, Шон – торішній фіналіст та володар титулу 2005 р.), але лише зараз вперше зустрілися у рамках цього турніру.

Перша сесія залишилася за Стівеном – 6:3. Другу потужно розпочав Шон – оформив сенчурі (ювілейний, свій сотий у «Крусіблі»!), потім – і півсотенний брейк. 14 фрейм тривав 71 хвилину, його виграв Мерфі та зрівняв рахунок – 7:7. У наступній партії він зробив ще одну півсотенну серію і вперше у матчі вийшов уперед – 8:7. Проте Магуайр зумів зібратися, оформив два поспіль брейки "80+", після чого взяв і вирішальний фрейм - 10:8. Його суперником у 1/8 фіналу буде Чжао Сіньтун.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі  – Джеймі Джонс  – 10:7