Прометей поразкою завершив виступ у жіночій Лізі чемпіонів

Підопічні Івана Пєткова програли на груповому етапі всі шість матчів

2297
1
СEV

Сьогоднішній матч в німецькому місті Дрезден став для волейболісток українського «Прометея» із Дніпропетровської області останнім в сезоні 2021-2022 років у Лізі чемпіонів. Нагадаємо, що ще восени наша команда пройшла всі стадії кваліфікації і вперше у своїй історії досягла права виступати на груповому етапі.

На жаль, до гри з місцевим «Дрезднером», українська команда програла попередні п'ять матчів у групі А та втратила всі шанси на вихід до чвертьфіналу. Втім, і для німецького клубу цей поєдинок вже не мав великого значення, оскільки й господарки майданчика за будь-якого розкладу також вибували з турніру.

Перший сет проходив приблизно у рівній боротьбі, а за рахунку 19:21 українки навіть були ближчими до успіху. Проте кінцівка партії пройшла за переваги німецьких волейболісток, які виграли 25:22.

Схожа ситуація була на майданчику й у другому сеті. Тільки тепер вже міцнішими нерви виявилися у гостей. Після рахунку 23:23 українки першими заробили сетбол і з третьої спроби Казанова все ж таки забила переможний м'яч - 25:27.

На старті третьої партії «Прометей» повів 2:8, проте в середині партії рахунок на табло вже був рівним 13:13. Далі суперниці деякий час йшли врівень, поки за рахунку 20:20 німецькі волейболістки не взяли чотири очки поспіль. І хоча нашій команді вдалося скоротити відставання до мінімуму, вирішальний розіграш залишився за «Дрезднером» – 25:23.

Дивно, але більшу частину четвертого сету українки знову лідирували у рахунку. Але ведучи 11:16, гравці «Прометея» примудрилися програти 9 (!) очок поспіль – 20:16. Доля партії та матчу були вирішені наперед. В підсумку – 25:19 та 3:1 на користь «Дрезднера».

В цьому матчі «Прометей» грав у такому складі: Кітіпова (набрала 3 очки), Анае (11), Мелюшкіна (4), Казанова (20), Анісова (14), Димитрова (9), Тодорова (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Харчинська (1), Дудник (3), Гейко (0), Герасимова (0), Кутнякова (ліберо).

Ліга чемпіонів з волейболу. Жінки. Сезон 2021-2022 років.
Група А. 6 тур
Дрезден (Німеччина). 15 лютого
«Дрезднер» (Дрезден, Німеччина) - «Прометей» (Дніпропетровська область, Україна)

3:1 (25:22, 25:27, 25:23, 25:19)

Ще в одному матчі групи А російський «Локомотив» виграв у польського «Девелопресу» з рахунком 3:0. Проте саме польки стали переможцями та гарантовано вийшли до 1/4 фіналу. Участь там «Локомотива» стане зрозумілою після завершення матчів в усіх групах.