Сенсація у Єрусалимі. Прометей йде далі у Лізі чемпіонів

Український клуб здійснив камбек у серії з «Хапоелем» та вийшов у другий груповий етап ЛЧ

28909
20
championsleague.basketball/21-22

Після першого матчу раунду плей-ін, програного «Прометеєм» в Ізраїлі з різницею у 25 очок, мало хто вірив, що українська команда зможе змінити ситуацію на свій бік. Проте лідер вітчизняної Суперліги зумів довести всім скептикам, що таке цілком можливо й досяг успіху спочатку в другому драматичному поєдинку у Запоріжжі. А сьогодні порадував вболівальників яскравою та чудовою перемогою на майданчику суперників.

Гості дуже здорово розпочали першу чверть і вже в середини її вели з різницею у 12 очок 4:16. І хоча ізраїльтяни трохи наблизилися до «Прометею», двома точними кидками на останній хвилині у виконанні Кеннеді та Стефенса довели рахунок у чверті до «плюс 15» – 12:27.

Далі гра трохи вирівнялася, хоча український клуб, як і раніше, намагався тримати дистанцію. Але перед самою кінцівкою Адамс та Браймо скоротили відставання до «мінус п'яти» - 36:41. Добре, що Сидоров на останніх секундах знову збільшив відрив і на велику перерву команди пішли за рахунку 36:43.

Найважчою для «Прометея», мабуть, була третя чверть. Господарі майданчика зробили відчайдушну спробу все ж таки наздогнати оппонентів, що майже їм вдалося – 55:56. Проте це був єдиний епізод у грі, коли розрив в рахунку скоротився до мінімального. Тут же вдало кинув здалеку Лукашов і гості знов пішли вперед.

У заключній чверті українцям вдалося вистояти. Вони весь час лідирували в рахунку та не залишили шансів «Хапоелю» на порятунок. Вже за півтори хвилини до фінальної сирени було зрозуміло, що «Прометей» свого вже не проґавить.

В підсумку баскетболісти із Дніпропетровської області виграли 75:85 та за сумою трьох матчів пройшли далі до другого групового етапу Ліги чемпіонів. Тепер вони виступатимуть у групі К, де їхніми суперниками будуть румунський клуб «U-BT» із міста Клуж, іспанська «Унікаха» та бельгійський «Остенде».

Ліга чемпіонів ФІБА. Раунд плей-ін. Третій матч

«Хапоель» (Єрусалим, Ізраїль) - «Прометей» (Слобожанське, Україна) - 75:85 (12:27, 24:16, 20:16, 19:26)

«Хапоель»: Адамс (13 очок + 6 підбирань + 3 перехоплення), Сегєв (0+0+0), Браймо (15+8+1), Гейтс (10+5+1), Обасохан (19+3+0) ), Воркмен (3+4+1), Егбуну (6+4+0), Аріель (9+1+1), Доврат (0+1+0).

«Прометей»: Кеннеді (17+9+1), Стефенс (15+5+1), Сидоров (10+0+0), Білан (13+9+1), Харрісон (18+3+4), Доу (9+1+0), Лукашов (3+1+1), Петров (0+1+0), Липовий (0+2+0).

Арбітри: Мартін Горозов (Болгарія), Луїс Кастілло (Іспанія)

Спорткомплекс: «Паїс Арена» (Єрусалим, Ізраїль)