ЧЄ-2022 з біатлону. Меркушина посіла 7 місце в індивідуальній гонці

Віце-чемпіонкою Європи стала представниця Молдови Аліна Стремоус

15991
22
Getty Images/Global Images Ukraine. Анастасія Меркушина

У середу, 26 січня, у німецькому Арбері в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Найкращою у складі збірної України стала Анастасія Меркушина, яка з одним промахом у пасиві посіла 7 місце. Також по одній хвилині штрафу настріляли Ольга Абрамова та Валерія Дмитренко, у них 26 та 29 місця відповідно.

По три мішені залишили незакритими Юлія Журавок і Віта Семеренко, через що не потрапили до залікової зони Кубка IBU. Ще одна українка Анна Кривонос не стартувала.

Виграла гонку росіянка Євгенія Буртасова, віце-чемпіонкою Європи з одним промахом у пасиві стала представниця Молдови Аліна Стремоус, а бронзову медаль завоювала ще одна представниця Росії Наталія Гербулова.