ЧЄ-2022 з біатлону. Лесюк посів 6 місце в індивідуальній гонці

Чемпіоном Європи став норвежець Сверре Дален Аспенс

11265
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Тарас Лесюк

У німецькому Арбері відбулася чоловіча індивідуальна гонка в рамках чемпіонату Європи з біатлону.

Найкращим у складі збірної України став Тарас Лесюк, який з одним промахом у пасиві посів 6 місце. Денис Насико не закрив дві мішені та показав 15-й результат.

Набрали очки в залік Кубка IBU Віталій Труш та Андрій Орлик, у них 39-й та 40-й рядки підсумкового протоколу відповідно. Андрій Доценко та Руслан Ткаленко не потрапили навіть у топ-80.

Виграв гонку норвежець Сверре Дален Аспенс, віце-чемпіоном Європи став росіянин Антон Бабіков, а бронзову медаль здобув німець Маттіас Дорфер. Усі призери обійшлися без штрафу.