Металіст розгромив суперника у першому матчі на зборі

Харків'яни забили супернику 5 голів

23860
30
metalist.ua

Команда Першої ліги «Металіст» провела перший матч на зборі в Туреччині. Суперником була софійська «Славія».

«Металіст» виграв з рахунком 5:0.

Металіст - Славія - 5:0
Голи: Підлепенець, 2, Рязанцев, 46, Мізюк, 53, Мурза, 55, Сарапій, 78

Металіст (перший тайм): Федотов, Маілтон, Мізюк, Федорів (к), Горбунов, Танковський, Ралюченко, Підлепенець, Шаміч, Ріаскос, Пейшото

Металіст (другий тайм): Федотов, Танчик, Мізюк (Цвіренко, 80), Порох, Романюк, Сарапій, Демченко (к), Підліпенець (Красніков, 76), Рязанцев, Харріс, Мурза

wartaan
потьлипинець и раньше божил. пиздюк ну то такэ, рязанцев - кто ты такой я вас не знаю, мурзе еще до матча хвалебные оды пели, ну а сироп-И-Й такой себе сироп-И-Й. хочется в деле посмотреть аргу опорника и эквадорца напа, про меха бразило Давида скорее все реклама не более того, а эти вполне реальные игроки, способные внести лепту,!)
Ivan Vismutenko
Быстрый гол прибил болгар.)
Посмотрим на Winter Cup 2022 против Вереса и Черноморца.
MykolaTesla
Ця Славія на 5 місці у чемпіонаті Болгарії, тож результат вражає. Хоча на фоні тієї ж Зорі в офіційному матчі буде більш зрозумілим реальний рівень Металіста. В будь-якому випадку, в УПЛ з Металістом буде значно цікавіше, бо наразі там тільки два клуби можуть собі дозволити трансфери за мільйон євро - і це сумно.
Вячеслав Федак
Солидно!К Заре подойдём во все оружии.А там и к остальным;)
sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
Я считаю что собаки должны гавкать а караван идти !
wartaan
блевались стороженком, а тут новое талантище, нда уж. деШОВки!
OnlyKharkov
Нагнуть Славию без новичков легионеров 5-0 это оченьсолидно. Конечно еще не тот уровень гранда который выносит 4-0 команду из Испанского пердива 4го
Dmytro Dmytro
Який ліміт на легіонерів в 1 лізі?
Нагадайте скільки пенальті бив металіст і скільки червоних було показати ано суперникам? Не виправдання,а цифри...)
ua_rem
Все пять мячей закатили пять Украинцев. Неплохой старт в 2022 году, после зимних каникул. Причём для Славии эта игра была уже третья, а для нас - первая. Тоже показатель в пользу Металлиста. Приятно удивлён новым вратарем - Федотовым. Дальше посмотрим, но появилась надежда на линии ворот. Желто- синий самый сильный! Молодцы!