Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Україна
| Оновлено 13 грудня 2021, 09:37
5030
6

ХК Сокіл: Чому б не назвати нову команду не СК Сокіл, а Вуглик?

Великі розбірки в українському хокеї продовжуються

| Оновлено 13 грудня 2021, 09:37
5030
6
ХК Сокіл: Чому б не назвати нову команду не СК Сокіл, а Вуглик?
ХК Сокол Київ

Хокейний клуб «Сокіл», який виступає в УХЛ, оприлюднив заяву з приводу створення в Києві нового СК «Сокіл», який планує участь у хокейній Суперлізі:

«Наш клуб, бажаючи стрімкого розвитку українського хокею в усіх куточках держави загалом і місті Києві зокрема, сприйняв інформацію про те, що засновник компанії «УкрДонІнвест» Віталій Кропачов збирається створити професійну команду і розвивати поряд із нею дитячо-юнацьку школу з хокею і фігурного катання, з великим ентузіазмом. Бо чим більше конкурентоздатних колективів, чим більше діточок займатиметься нашим улюбленим видом спорту, тим швидше наш хокей повернеться на той рівень, на якому він знаходився ще 15 років тому. І тим цікавішим та привабливішим буде національний чемпіонат.

Поряд із тим, хочеться запитати пана Кропачова, чому нову команду він вирішив назвати саме «Соколом»? Адже такий клуб у Києві вже є. Його історія сягає коріннями далекого 1963 року. Дитячо-юнацька школа ХК «Сокіл», яка фінансується з міського бюджету, є найбільшою та найуспішнішою в Україні.

Для чого повторюватися? Невже назвою «Сокіл» для українського хокею світ сходиться клином? Невже немає інших назв? Чому не назвати нову команду, наприклад, «Вугликом»? Враховуючи походження пана Кропачова, таке ймення виглядає ближчим і зрозумілішим.

«Сокіл» – клуб із 58-річною історією, в якій була пауза з 2014 до 2020 року. Але торік ми відродилися, отримали в своє розпорядження зареєстровані в 2008 році авторські права на назву «Сокіл». Тож не можемо збагнути, навіщо Віталієві Кропачову з перших кроків у хокеї створювати конфліктну ситуацію?» 

Вони розмножуються. У Києві створено СК Сокіл – гратиме у новій Суперлізі

Джерело Instagram
Оцініть матеріал
(26)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Новини партнерів
Коментарі 6
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
JohnDoe
А это становится модно,плодить клонов,и не только в хоккее
Pychnenko
Они пытаются подменить собою все украинское. Учатся, так сказать, управлять Украиною, представляя сами собой, лишь угольный шлак. Кацапский менталитет дети Шарикова.
Roman Zhyshkovych
Чим більше команд тим краще, а назву могли придумати свою
aleks19826
"бо чим більше діточок". Це жесть. Моя жінка плакала, ще треба було журналюзі сокола написати: " соколочок" з Києва, "хокейчик український" і так далі🤣🤣🤣