Президент Миная: «За грою ми перегравали Динамо»

Валерій Пересоляк задоволений грою своєї команди

2010
15
ФК Минай. Валерій Пересоляк

Президент «Мінаю» Валерій Пересоляк поділився враженнями від матчу 16-го туру УПЛ проти «Динамо» (поразка 0:2):

«В першу чергу, хочу подякувати нашим вболівальникам, – зазначив він. –  За те, що прийшли та підтримали команду в цьому поєдинку, незважаючи на не надто привітну погоду. Ви – найкращі. І, в тому числі, завдяки Вам ми сьогодні видали дуже пристойну гру. Наші хлопці дуже хотіли Вас порадувати. І рахунок гри не відповідає подіям на полі – і ви в цьому переконалися. Тому що за грою ми перегравали учасника Ліги чемпіонів, проте суб’єктивні чинники, ви розумієте про що я, завадили здобути позитивний результат.

По-друге, хочу подякувати нашим футболістам. Не кожна команда в УПЛ здатна змусити чинних чемпіонів України захищатися та вибивати м’яч подалі від своїх воріт. Ми не здалися за рахунку 0:1 і тиснули на їхні ворота, створювали моменти. На жаль, не забили. Але головне, що ми билися і люди, які прийшли на трибуни, це побачили. Так, ми програли, але показали всій футбольній Україні, що вміємо грати. Це важливо.

Я вдячний футболістам і, незважаючи на те, що очок не здобули,  ми обов’язково преміюємо їх за таке відношення до справи. Вони на це заслужили. А перемоги наші ще прийдуть, я в цьому впевнений».

(25)

Коментарі 15
_М₳✘_
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
- * -
Переигрывали в отдельных моментах второго тайма. Когда и надо было забивать. Ну на Минай пришли. А на Динамо? Почему за воротами пустые сектора? На чемпионе страны!? Хоть бы армейцев запустили просто так. Пару батальонов.
1927FCDK1927
Як фан Динамо я повністю згідний,особливо 2 тайм!
adidas777
За грою переиграли, это когда?
В каком временном отрезке?
С 60 й по 85 ю минуту?
Ок!
А президент клуба Минай в курсе, что матч длится не 25 минут , а 90 ?
DK1961
Ещё один клон отсасуоллы
wartaan
минай такой минай. справедливость должна восторествовать и как в прошлом сезони этим хитрож...п не подфартит. пердив ждет вас
alex55
Может он по телеку смотрел другой футбол?
ну и (однако субъективные факторы, вы понимаете о чем я), действительно о чём это он.
maxlove
Президент Миная: «За грою ми перегравали учасника Ліги чемпіонів, проте суб’єктивні чинники, ви розумієте що я курю»
Bibenco
Переигрывали, но проиграли, это как? Смысл игры футбол в том, чтобы забить мяч в ворота соперника. Или Ингулец играл во что-то другое?
samird
Одни бакланы и клоуны, что в руководстве страны, что в частных лавочках. Минут 5-10 переигрывали второго тайма - это правда. Весь первый тайм просидели в своей штрафной всей командой. Владение мячом - 66 на 34, удары - 11-3, удары в створ 5-0. Кого вы переигрывали? Ни одного попадания в створ за весь матч, и он рассказывает про какие-то субъективные факторы. Кому он это рассказывает? Пусть лучше расскажет как миллионером стал на госслужбе пизд..бол.