Яремчук дивився на цирк. Белененсеш вдев'ятьох горів 0:7 і був знятий з гри

Легку перемогу здобула «Бенфіка» у чемпіонаті Португалії

31979
21
ФК Бенфіка. Роман Яремчук

Дивна ситуація виникла у 12-му турі чемпіонату Португалії.

«Белененсеш» вийшов на матч проти «Бенфіки» з 9-ма футболістами, без замін. Причому у стартовому складі команди було заявлено два воротарі. Справа в тому, що всі інші гравці команди хворіють на COVID-19.

У «Бенфіки» українець Роман Яремчук залишився на лаві запасних і спостерігав за цирком. У першому таймі 7 м'ячів побувало у воротах команди суперника (7:0).

Після перерви футболісти «Белененсеша» довго не виходили з роздягальні на продовження гри. Команда випустила 7 гравців на другий тайм, а один із футболістів не зміг продовжити гру. За регламентом менше 7 гравців у команді не дозволено.

Матч було зупинено, і вже зрозуміло, що «Белененсешу» буде присуджено технічну поразку.

Чемпіонат Португалії

12-й тур, 27 листопада

Белененсеш – Бенфіка – 0:7 (матч перерваний на початку другого тайму)

Голи: Кау, 1 (автогол), Сеферович, 14, 39 (пен), Вайгл, 27, Нуньєш, 32, 36, 45.

Події матчу

44’
ГОЛ ! М'яч забив Дарвін Нуньєс (Бенфіка).
39’
ГОЛ ! З пенальті забив Харіс Сеферовіч (Бенфіка).
36’
32’
27’
ГОЛ ! М'яч забив Юліан Вайгл (Бенфіка).
14’
ГОЛ ! М'яч забив Харіс Сеферовіч (Бенфіка).
2’
ГОЛ ! Автогол забив Едуарду Кау (Белененсеш).
(58)

КЛОПП: «Аталанта на 100% заслужила пройти далі. Ми зосередимося на АПЛ»

adidas777
Идиотизм и цирк, что команде у которой не было даже 11 здоровых футболистов, пришлось играть!!!
И никто не перенёс эту игру!
Позор!
BekXan
И называть желание к борьбе цирком в заголовке как минимум по клоунски.
Алексей Голяченко
Можно было перенести матч, войти в положение. Я думал УАФ только в Украине. А в Португалии есть свой павелко
K_Sarioglo@i.ua
Такой комедии я еще не помню...
BekXan
Такая себе ситуация с одной стороны хотели биться при любых роскладах с другой с 9 футболистами?Зачем это не в тему.Хотя бы 12 а так заведомо поражение и погром.Проще - 3 технарём и штраф.
xxxxxxxxxxxxххх
В итоге вместо 14-0 отделаются только 3-0 )
Jaime_Lannister
Я думав, таке може бути тільки в чемпіонаті нашого району. Виявляється, ні, ще в чемпіонаті Португалії.
xvalenok02
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Михаил Степанов
видать идиоты не только в ФФУ и УПЛ имеются...
Shakhtar_Kyiv
Голкіпер Белененсеш молодець. Так би 10 була б.
euro2012_za_2012euro
А был шанс улучшения.рекордов.
До этого в истории было 8:0 в пользу Бенфики и 5:3 , т.е 8 мячей в матче это рекорд в истории этих команд.
Михаил Грозный
Это Европа?
Матч ФК Тростянец - ГФК Металлург перенесён на 2022 год, так как хозяева сообщили, что в заявку не могут внести 12 игроков.
На сайте Металлурга указано:
"Клуб із Сумської області направив відповідного листа ПФЛ з проханням перенести гру 20 туру ФК «Тростянець» – МФК «Металург», яка мала відбутися 27 листопада о 12:00, через недостатню кількість гравців для заявки на цей матч.
Ймовірно, у складі «Тростянця» є проблеми з захворюваністю на КОВІД та великою кількістю травмованих футболістів. Згідно медичного протоколу у заявці має бути мінімум 12 гравців. Суперник не має такої кількості виконавців, тому матч перенесено на 2022-й рік."
Это Украина!
Slunkoo
Vazno sto yeremchuk degradirujet nezabivajet i grejet lavku a tut uze i seferovic vernulsa i nunez hat trick
OLEXANDER
Може там вже в кулуарах домовилися, Бенфіка приїхала, гарна команда, тренер Беленсеш дам можливість відчути силу Бенфіки молодим хлопцям, вийшли на 2й тайм свідом з 7ма гравцями і в нацближчому більш-менш стику типу гравець травмувався, ліг і лежав, винесли з поля і вже 6х грати не можна...Там насправді буде 2 варіанта: 7-0+штраф або 3-0 + штраф, або наберуться розуму і перенесуть гру, що , я так зрозумів-навряд чи.