У Конте проблеми. Тоттенхем програв Мурі у Лізі конференцій

Вихід «Шпор» у плей-оф під питанням

1543
5

Сьогодні «Тоттенхем» у п'ятому турі Ліги конференцій на виїзді зазнав сенсаційної поразки від словенської «Мури» – 1:2. Підопічні Антоніо Конте з 32-ї хвилини грали в меншості після вилучення Райана Сессеньона і пропустили вирішальний гол на 94-й хвилині.

«Мура» - «Тоттенхем» - 2:1
Голи: Хорват 11, Мароша 90+4 – Кейн 72

В іншому матчі групи G «Ренн» та «Вітесс» видали результативну нічию 3:3. «Ренн» достроково забезпечив собі перше місце в групі, а «Вітесс» наздогнав «Тоттенхем» і поставив вихід команди Конте у плей-оф під велике питання.