Прометей здобув першу перемогу у Лізі чемпіонів ФІБА

Українська команда на виїзді обіграла італійський БК «Динамо» Сассарі

4919
2
dinamobasket.com

Український «Прометей» здобув першу перемогу на груповому етапі баскетбольної Ліги чемпіонів. Після двох домашніх поразок українська команда на виїзді здолала італійське «Динамо» Сассарі. Хоча похвилюватися вболівальникам нашого клубу довелося.

«Прометей» важко розпочав гру, хоча стартував із 4:0. Проте господарі майданчика поступово перехопили ініціативу. Наші тренери брали тайм-аут вже на четвертій хвилині зустрічі, але це не допомогло. Перша чверть завершилася з «-9».

У другій довгий час тримався подібний розрив у рахунку, але буквально протягом останньої хвилини перед сиреною Стеффенс двічі поспіль влучив у кільце здалеку. Вийшло, що цю десятихвилинку виграв «Прометей» із різницею у «+3», і на перерву команди пішли за рахунку 44:38 на користь італійської команди.

А другу половину матчу краще провів «Прометей». Повільно, але впевнено підопічні Ронена Гінзбурга нарощували перевагу і зрештою довели справу до перемоги. Зазначимо, що якщо відсоток реалізації штрафних та дальніх кидків приблизно однаковий у обох команд, то двоочкові краще виконували гості – 61,36% проти 40,00%.

Перемога дозволила «Прометею» закріпитися на третьому рядку турнірної таблиці. Нагадаємо, до наступної стадії виходить безпосередньо переможець групи, а на другу і третю команду чекають матчі ін-оф.