Ярмоленко пройшов Зінченка. Вест Хем вибив МанСіті з Кубка ліги по пенальті

Андрія було замінено на 62-й хвилині, а Олександр відіграв весь матч

26183
4

У середу, 27 жовтня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка англійської ліги, в якому «Вест Хем» приймав «Манчестер Сіті».

Два українці вийшли в основі команд: Андрій Ярмоленко грав у господарів поля на фланзі проти Олександра Зінченка. Неодноразово вони проводили пряму боротьбу на футбольному полі. Ярмоленка було замінено на 62-й хвилині, а Зінченко відіграв весь матч.

В основний час голів забито не було (0:0), і було призначено серію пенальті, в якій перемогли молотобійці (пен. 5:3). У команди гостей не забив пенальті Філ Фоден, решта гравців виконали 11-метрові точно.

Також до 1/4 фіналу пробилися «Тоттенхем», «Ліверпуль», «Брентфорд» та «Лестер». Днем раніше до чвертьфіналу вийшли «Арсенал», «Челсі» та «Сандерленд». Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 30 жовтня.

1/8 фіналу, 27 жовтня

«Вест Хем» – «Манчестер Сіті» – 0:0 (пен. 5:3)

Серия пенальти: 1:0 Нобл, Фоден (повз ворота), 2:0 Боуен, 2:1 Канселу, 3:1 Доусон, 3:2 Габріел Жезус, 4:2 Крессуелл, 4:3. Гріліш, 5:3 Бенрама.

«Вест Хем»: Ареола, Доусон, Масуаку (Пабло Форнальс, 62), Крессуелл, Діоп, Джонсон, Нобл, Лансіні (Цоуфал, 82), Влашич (Бенрама, 62), Соучек, Ярмоленко (Боуен, 62).

«Манчестер Сіті»: Стеффен, Уокер (Жоау Канселу, 46), Аке, Стоунс, Зінченко, Фернандіньо, Гюндоган, Де Брюйне (Гріліш, 83), Палмер (Габріел Жезус, 76), Стерлінг, Марез (Фоден, 72).

Суддя: Мосс.