1

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Не цікаво, що пишуть про мене і команду в інтернеті»

Хавбек «Динамо» після перемоги над «Дніпром-1» відповів на критику

ФК Динамо Київ. Віталій Буяльський

Один з лідерів «Динамо» Віталій Буяльський поділився враженнями від матчу проти «Дніпра-1» на «Олімпійському», в якому «Динамо» здобуло перемогу з рахунком 2:0.

««Дніпро-1» – хороша і навчена команда, футболісти знають, що потрібно робити на полі. У них добре все виходило в першому таймі, в другому ми зробили корективи і добилися результату.

Перший тайм не дуже вдався, бо команда ( «Дніпро-1») тиждень готувалася до нашої гри і у них добре виходило це. У нас були моменти, повинні були забивати, але не забили, пішла метушня, поспішали і так вийшло, що в першому таймі не дуже зіграли.

Критика за матч з «Барселоною»? Я вже говорив і буду говорити - я інтернет не читаю, мені не цікаво, що пишуть про команду або мене. Ми виходимо на кожен матч і доводимо, що ми сильніші, ось і все. А те, що пишуть, це їх робота.

Феномен Гармаша? Це у нього треба запитати, напевно правильно готується. Спочатку вітали, а зараз вже звикли», - сказав Буяльський.

Нагадаємо, що впродовж тижня «Динамо» поступилося «Барселоні» (0:1) в Лізі чемпіонів.