Кияни здобули перемогу на НСК «Олімпійський»

30091
123
ФК Динамо Київ

Матч у Києві на НСК «Олімпійський» між місцевим «Динамо» і «Дніпром-1» носив статус центрального у 12-му турі української Прем'єр-ліги. Команда Мірчі Луческу підійшла до нього в якості лідера чемпіонату і мала намір зберегти триочковий гандикап.

Не збирався здаватися без бою і «Дніпро-1», якому очки теж потрібні. Підопічні Ігора Йовічевіча ведуть боротьбу за бронзові медалі й у разі успіху могли обійти полтавську «Ворсклу» в турнірній таблиці. Тому вболівальники змогли насолодитися безкомпромісною боротьбою.

У першому таймі господарі поля грали набагато краще: вони більше контролювали м'яч, частіше пробивали по воротах, але до перерви змусити Валентина Кожокару діставати м'яч з сітки не змогли. На екваторі першої 45-хвилинки Олександр Андрієвський мав непогану нагоду відзначитися, коли до нього відскочив м'яч біля лінії штрафного майданчика, але пробив прямо в голкіпера.

У роздягальню команди пішли за нудних нулів на табло. Для того, щоб освіжити гру, Луческу в перерві провів потрійну заміну: Сидорчук, Шапаренко і Де Пена вийшли на поле замість Андрієвського, Шепелєва та Вітіньо. І результат не змусив себе довго чекати.

Уже в дебюті другого тайму «Динамо» вдалося відкрити рахунок. Героєм став лідер «біло-синіх» Віктор Циганков, який створив справжній шедевр. На 50 хвилині він прийняв м'яч на правому фланзі, змістився в центр штрафного, прибрав з допомогою дриблінгу захисника і ефектно пробив у дальню дев'ятку. Безумовно, цей гол – найкращий в турі.

Підопічні Йовічевіча побігли відіграватися, але в підсумку пропустили другий м'яч. В середині першого тайму Мірча Луческу в черговий раз продемонстрував тренерське чуття, випустивши на заміну Дениса Гармаша. Досвідченому півзахиснику знадобилося всього лише дві хвилини для того, щоб подвоїти перевагу своєї команди: Денис в один дотик розстріляв ближній кут воріт з правого флангу штрафного, куди відскочив м'яч після заблокованого прострілу від Циганкова.

До слова, тепер чутки про повернення Гармаша в збірну України цілком можуть виявитися правдивими. Так чи інакше, виконуючий обов'язки головного тренера національної команди Олександр Петраков зобов'язаний звернути увагу на 31-річного гравця, адже на його рахунку вже шість голів і два асисти в нинішньому чемпіонаті.

У підсумку 2:0. Завдяки цій перемозі «Динамо» продовжило безпрограшну серію в УПЛ і зберігає триочковий відрив від «Шахтаря». Команда Мірчі Луческу не програє в українській Прем'єр-лізі майже рік – з листопада 2020 року.