Дивіться відеотрансляцію матчу першого кола на турнірі на Тенеріфе

31025
43
Getty Images / Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

У середу українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 WTA) продовжить виступи на турнірі WTA 250 на Тенеріфе.

Українка дограє матч першого кола проти Марії Каміли Осоріо Серрано з Колумбії (№63 WTA), який був призупинений після першого сету за рахунку 7:5 на користь Світоліної через настання темряви. Зустріч пройде другим запуском на центральному корті. Орієнтовний час початку зустрічі - 14:00 за Києвом.

Раніше тенісистки між собою не грали.

У наступному раунді переможниця зустрічі змагатиметься проти Маяр Шериф (№64 WTA).

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

(33)

Коментарі 43
anachar
Элина-подарок любой школьнице, причем топовый подарок!
grifon.
хейтери ваша черга
vital
Відмучилася Еля.
А в матчі Калініної Александровій, по відчуттям і часу на майскоре, хвилин 10 надавали медичний таймаут.
sv_2000
Совершенно непонятно зачем Элине этот турнир....Видно что не кондиции, совсем плохо бежит. В принципе она может и вытянуть этот матч и в таком состоянии. Уровень соперницы невысок... Но зачем? Цепляется за шанс попасть на Итоговый на отказах соперниц? И что ей там в таком состоянии светит? А не лучше ли ей уже идти в отпуск, отдохнуть, подлечиться? Сильно в рейтинге она не упадет. Перезарядить батарейки надо и в новом году опять штурмовать десятку... А может лучше на Шлемы концентрироваться, не ишачить на рейтинг, а подводить себя к ним на пик
Elis
Якби ви знали, як мене тішить, коли в цієї вискочки дропи не проходять
anachar
Непонятно, зачем так позориться?
anachar
Любая,извините, Serrano прекрасно себя чувствует в игре с Элей! Нечего Эле противопоставить никому!!!
olya403
в колумбійки останнім часом поразка за поразкою, і аж тут маячить перемога над топом. Еліна відпустила гру і дає їй робити, що заманеться
Elis
Тим часом Костюк/Кіченок виграли пару.
Stanislav Matusevych
Який жах, насправді. І знову питання про прийняття правильних рішень. Чого добивається Еліна, граючи з травмою все нові турніри? Багато очок навіть за найкращого розкладу набрати не вийде, піднятися вище статусу першої запасної в Гвадалахарі не вийде. Ну хіба зовсім якесь диво станеться. Але куди більш вірогідною є чергова поразка ноунейму або серйозна травма. Чи варто воно того? Питання риторичне.
anachar
Да, не тянет уже Элин тенис , несмотря на обективные причины! Нет подачи и ,как всегда по центру! Печальное зрение. Достоинство только одно- морально-волевые! Во всех играх нет игры!
dudigo78
В теперішньої Еліни по суті нема шансів проти тенісисток, які більш менш вміють накидати дропи.
Андріан Гаранджа
Думаю, що тут варто знятись. Навіть, якщо якось вийде виграти цей матч, з травмою далеко не зайдеш.
sergo1957
Как же раздражает это комментатор ! Хочу туда где жара и пальмы ! А отопление суки не включают !
Elis
Я звичайно розумію радість колумбійки. Коли ще випаде шанс обіграти топ-10. Але ці її несамовиті крики... Вона реально не бачить, що грає проти травмованої суперниці, яка за половиною м'ячів вже навіть не біжить. Чи в Колумбії про fair play не чули?
sergo1957
5 геймов подряд ! Это что-то чересчур !
Elis
Еліна чудить. Мабуть, знов посеред матчу травма дала про себе знати. Різко заграла значно гірше.