Манчестер Сіті в гостях переміг Челсі і наздогнав його в таблиці

Переможний гол манкуніанців у другому таймі забив Жезус

2542
5

Цей матч викликав інтерес у любителів футболу з кількох причин. По-перше, поєдинки провідних команд англійської Прем'єр-Ліги завжди в центрі уваги вболівальників в усьому світі. По-друге, обидва клуби і зараз ведуть боротьбу за лідерство - перед грою «Челсі» посідав друге місце, а «Манчестер Сіті» відставав лише на три очки. Ну, а по-третє, саме ці суперники грали у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2020-2021 років в португальському Порту. І тоді з рахунком 1:0 переміг «Челсі».

Забігаючи наперед, відзначу, що зустріч явно не виправдала очікувань. Особливо нудним і нецікавим вийшов перший тайм. Гості більше володіли м'ячем, але особливо гру не загострювали, а господарі поля в основному думали про оборону і вперед вибігали вкрай рідко.

З гольових моментів тут можна було згадати два епізоди. На 34-й хвилині після розіграшу кутового Діаш бив головою, але Джорджиньо головою відбив м'яч, що летів у ворота. А на 41-й хвилині Жезус з меж штрафного майданчика пробив поруч зі штангою.

Втім на самому початку другого тайму той же Жезус виправився і на 53-й хвилині в оточенні захисників зумів прийняти м'яч, розвернувся і цього разу точно пробив в лівий від себе кут воріт. Допоміг і невеликий рикошет, який дезорієнтував Менді.

Надалі у гостей було більше можливостей збільшити свою перевагу, ніж у футболістів «Челсі» зрівняти рахунок. Але атакуючих гравців підвела неточність.

В підсумку «Манчестер Сіті» переміг 1:0, наздогнав у турнірній таблиці «Челсі» і навіть випередив сьогоднішнього суперника за додатковими показниками. Тепер у чотирьох клубів, включаючи «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуль» по 13 очок. Але у останніх ще одна гра в запасі.