Черговий незабитий пенальті. Колос вдома мінімально поступився Ворсклі

Полтавська команда вийшла на третє місце в турнірній таблиці

10707
28
ФК Колос

9-й тур Української Прем'єр-ліги відкривали в Ковалівці. В гості до місцевого «Колоса» навідалася полтавська «Ворскла».

Перед матчем протистояння українських представників, що вже вибули з єврокубків, видавалося приблизно рівним. Колос» приймав суперників у рідних пенатах. До того ж, після чотирьох матчів без перемог підопічні виконуючого обов'язки головного тренера ковалівців Сергія Кузнєцова нарешті здобули довгоочікувану «вікторію». У Кіровограді представники Київщини здолали «Інгулець» - 2:0.

Полтавчани, які, як і «Колос», всю свою увагу зосередили на виступах в чемпіонаті країни, демонструють непогані результати. У восьми матчах Прем'єр-ліги вони здобули чотири перемоги, три рази зіграли внічию і лише в одному поєдинку поступилися міцній «Зорі» - 0:1. У підсумку 15 очок, проміжне 5-е місце і знову боротьба за єврозону. «Колос» зі своїми 8-ма балами, був на 10-й позиції.

Активніше матч почали гості. Полтавчани заволоділи м'ячем і практично не віддавали його господарям. Вже на 9-й хвилині Тілль зі штрафного пробив у поперечину, а Фесюн впорався з добиванням!

Гості диктували свої умови, грали першим номером, а «Колос» намагався вибігати в швидкі контратаки. Підопічні Юрія Максимова весь час перебували на половині поля суперника. Різник зовсім занудьгував, і під акомпанемент невеликого дощу, навіть почав трохи замерзати. Ковалівці це помітили! На 28-й хвилині Ільїн швидко прорвався правим флангом і Челядін, який щойно вийшов на поле замість травмованого Чеснакова, сфолив на вінгері - пенальті. До м'яча підійшов Чурко, але його удар в нижній кут у красивому стрибку взяв Різник!

А на 36-й хвилині забила «Ворскла». І зробив це той, хто повинен був це зробити ще раніше. Скляр віддав шикарний пас на Тілля і гравець збірної Люксембургу пробив по воротах. Перший удар Фесюн взяв, але другим темпом Олів'є все-таки розпечатав ворота господарів і відкрив рахунок в матчі - 0:1.

Після перерви «Колос» не понісся щосили в атаку. Втім, як здалося, нині сил у ковалівців вистачає хіба що на стримування атак «Ворскли». Господарям явно не вистачало «вогню в очах»: їхні нечасті атаки були повільними і прямолінійними.

Якась гострота біля воріт Різника почала з'являтися після виходу на поле Костишина. Буквально через 5 хвилин Денис непогано пробив з лівої, але Різник знову продемонстрував свій клас. А ще через 10 хвилин кіпер полтавчан виручив після удару з близької відстані від Лисенка.

Нічого більшого «Ворскла» не дала зробити своєму супернику і, принаймні, на одну добу вийшла на третє місце УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 9 тур.

«Колос» – «Ворскла» - 0:1.

О. Тілль, 36.

Ренан, 35, Петров, 64 - Степанюк, 41, Різник, 90+1, Яворський, 90+3.

На 29 хвилині Чурко («Колос») не забив пенальті (воротар).

«Колос»: Фесюн, Ільїн, Гавриш, Петров, Новак (Сітчінава, 76), Чорноморець, Мілько (Нурієв, 89), Богданов (Задоя, 53), Ренан (Костишин, 46), Чурко, Лисенко.

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков (Челядін, 27), Тамм, Яворський, Скляр, О. Тілль, Пуцлін, Рангел, Степанюк (Якубу, 86), Кане.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Стадіон: «Колос» (Ковалівка).

КОЛОС - ВОРСКЛА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

36’
ГОЛ ! М'яч забив Олівьє Тілль (Ворскла).
(35)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів