| Оновлено 20 вересня 2021, 02:36
5049
11

Успіх після стандартів. Ворскла виявилася сильнішою за Минай

Полтавська команда вдома менше двох голів не забиває, Селезньов не зумів наблизитися до рекорду

5049
11
УПЛ

Недільну програму 8-го туру української Прем'єр-ліги відкрив матч у Полтаві між місцевою «Ворсклою» і «Минаєм» із Закарпаття. Команда Василя Кобіна підходила до поєдинку з безвиграшною серією з п'яти ігор поспіль, в той час як «Ворскла» не могла перемогти тільки в двох попередніх зустрічах.

Підопічні Юрія Максимова були фаворитами, однак перший більш-менш небезпечний момент створили гості. На 13-й хвилині Дмитро Білоног після скидки Євгена Селезньова вискочив на ударну позицію, пробив з 20 метрів, але Сергій Яворський в підкаті встиг заблокувати удар.

В цілому в першому таймі гра була досить рівна, в певні моменти цікавіше виглядали атаки «Миная». Проте саме «Ворскла» забила гол у роздягальню: на 37 хвилині, після навісу зі штрафного і верхової боротьби, Олександр Скляр головою скинув на Ібрагіма Кане, і 21-річний малієць, трохи обробивши м'яч, точно вколотив його у верхній кут воріт.

ФК Ворскла

Ще до перерви у «Миная» була непогана можливість відновити статус-кво, проте в перспективу забігу Білонога по флангу повірив тільки Селезньов, який штурмує бомбардирський рекорд УПЛ, але йому не вистачило чи то швидкості, то чи свіжості для того, щоб завершити непогану атаку.

У другому таймі продовжилася рівна гра, команди обмінювалися небезпечними атаками. «Ворскла» ледь не подвоїла свою перевагу, коли Руслан Степанюк з 15 метрів класно влучив по м'ячу, але удар прийняла на себе поперечина.

Кілька разів підопічні Кобіна були дуже близькі до того, щоб зрівняти рахунок. Зокрема, на екваторі другої половини гри, після удару Селезньова з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у руку Йоонасу Тамму, але Катерина Монзуль не призначила пенальті.

І все-таки на 74 хвилині «Ворскла» зняла питання про результат зустрічі. Під час розіграшу кутового Чеснаков підібрав м'яч після виносу від воротаря гостей, пробив, і за допомогою рикошету, який дезорієнтував Данила Кучера, м'яч від захисника влетів у сітку воріт.

2:0 – «Ворскла», здобувши четверту перемогу в сезоні, піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України. Цікаво, що полтавська команда вдома менше двох голів не забиває. «Минай» ж продовжив серію без перемог до шести поєдинків, і про зону єврокубків цього року, судячи з усього, може навіть не мріяти.