АПЛ. Ярмоленко ледь не врятував Вест Хем від поразки від Манчестер Юнайтед

Кріштіану Роналду знову забив

35235
31

Відбулися ще два матчі в рамках п'ятого туру АПЛ. «Манчестер Юнайтед» в драматичному матчі на виїзді обіграв «Вест Хем» - 2:1. Переможний гол Джессі Лінгард забив на 89-й хвилині. Після цього на 95-й хвилині «Вест Хем» отримав право на пенальті, але Марк Нобл не забив його.

Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 68-й хвилині замість Ніколи Влашича. В той момент рахунок був 1:1. Саме українець заробив пенальті, який не забив Нобл.

«Вест Хем» - «Манчестер Юнайтед» - 1:2
Голи: 1:0 - 30 Бенрахма, 1:1 - 35 Роналду, 1:2 - 89 Лінгард.

«Вест Хем» - Фабіаньскі, Цоуфал, Огбонна, Зума, Крессуелл, Форнальс, Влашич (Ярмоленко, 68), Соучек, Райс, Бенрахма (Лансіні, 88), Боуен (Нобл, 90+4).

«Манчестер Юнайтед» - Де Хеа, Ван-Біссака, Варан, Магуайр, Шоу, Погба (Лінгард, 73), Фред (Матіч, 88), Бруну Фернандеш, Мактоміні, Роналду, Грінвуд (Санчо, 73).

Незабитий пенальті: Нобл 90+5

В іншому матчі дня «Лестер» несподівано на виїзді програв «Брайтону» з аналогічним рахунком - 1:2.

«Брайтон» - «Лестер» - 2:1
Голи: 1:0 - 35, пенальті Мопе, 2:0 - 50 Велбек, 2:1 - 61 Варді.

«Брайтон» - Санчес, Даффі, Данк, Велтман, Кукурелья, Марч (Мвепу, 62), Лаллана, Біссума (Модер, 79), Велбек (Берн, 70), Троссард, Мопе.

«Лестер» - Шмейхель, Рікарду Перейра, Вестергор, Сеюнджю, Бертран (Кастань, 68), Ндіді, Тілеманс, Сумаре (Іхеаначо, 75), Медісон (Лукман, 46), Барнс, Варді.

Попередження: Велтман (20), Ндіді (44), Санчес (90).

Джерело Sport.ua
(166)

Як виглядає таблиця Ла Ліги після фіаско Жирони у принциповому матчі?

vishu
Мойєс дурень. Ярмоленко дуже оживив гру, йому треба давати більше часу на полі. хоча би тайм.
Ярмоленко заробив пенальті, міг врятувати ВХ від поразки. а Мойєс спеціально під пенальті випустив чувака, який запоров усе. тренер дурачина, не можна випускати футболіста щоб той відразу пеналь бив, він навіть м'яч не торкнувся, не увійшов у гру, в тому числі й психологічно. зламався в момент удару, пробив насправді дуже фігово. і от результат, точніше, його відсутність. пеналь мав бити Ярмола, от на всі 100% впевнений, що забив би.
vishu
надіюсь, вболівальники ВХ не будуть мовчати і скажуть якось чи напишуть Мойєсу все, що про нього думають
roman_kros
Якби тренер не був клоуном і пенальті дали пробити Ярмоленку (в якого це непогано виходить). Так ні, випустив звіра спеціально під пенальті і всрався. 1 в один як Саутгейт в фіналі Євро.
Chemist
Чистокровні англійці і пенальті - це як мавпа з гранатою..
dd dent
Не понятно чего, но смахивает на крайне предвзятое отношение к игроку
Primovocatus
Может быть и спас, если бы доверили пробить. Ну вышло иначе. Вот если вратарь выходит на пенальти, и команда выигрывает, то он герой. А когда выпускают свежего игрока, и он не забил, то крышка.
Тот же Лингард был героем прошлого сезона в ВХ, где был в аренде. И он же прибил своих кормильцев. Но перед этим убил игру с Янг Бойз.
И всё это череда напряженных матчей, где произойти может всё, что угодно. Как вчера в баскетболе Парма - Прометей.
Ведь это не 1 на 1, а соперничество коллективов.
А чайки летят уже высоко. Я им помашу рукой. Лестер.) Нашли кому проигрывать.
bzzzzz
мю пока что в этом сезоне полный ноль. на игру больно смотреть. игры как таковой впринцепи нет, все надежды что ктото пропрется.
Санче это провал года. купили чувака за 100 лямов, которые показывает ровно ничего. Тот же Лингард и Гринвуд в сто раз круче.
Sauron
Сегодняшняя ситуация показала уровень авторитета Ярмолы в клубе.
Он на поле (и он штатный пенальтист сборной), но пробить пеналь выпускают нового игрока.
PETP0
Ну, то что Моес не тренер доказано историей.
Calm
vishu
Крістінка мене бісить просто жесть. так, це один з 2 кращих футболістів планети, але його поведінка - це дно. постійні нирки в штрафному і випрошування пенальті - це дно. тим більше, на повторах було видно явну симуляцію з його боку. жовту треба було давати.