Вільна боротьба. Камбек китаянки дозволив Лівач поборотися за бронзу

Оксана продовжить виступ у Токіо

14244
3

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо проходять змагання з вільної боротьби серед жінок.

Україну у ваговій категорії до 50 кг представляє 24-річна Оксана Лівач, яка в 1/4 фіналу програла бронзовій призерці Ріо китаянці Сунь Янань.

На цьому виступ Лівач в Токіо міг завершитися, якби Янань не вийшла у фінал. Однак китаянка зуміла перемогти американку Сару Хільдебрандт.

Після першої трихвилинки Сунь програвала 1:7, але в другому змогла зробити камбек і виграла з підсумковим рахунком 10:7.

Тепер Лівач має шанс завоювати бронзову медаль Олімпійських ігор на втішному турнірі, який відбудеться в суботу, 7 серпня. Суперницею Оксани в першому поєдинку буде Юснейліс Гусман Лопес з Куби.