Перше золото України. Беленюк виграв у фінальній сутичці на Олімпіаді

Жан Беленюк приніс Україні перше золото на Олімпіаді-2020

58838
135

На Олімпіаді відбулася фінальна сутичка в греко-римській боротьбі (категорія до 87 кг) між українцем Жаном Беленюком і угорцем Віктором Льорінцом.

І український борець виграв з рахунком 5:1. Беленюк приніс Україні перше золото на Олімпіади-2020. Раніше Беленюк говорив, що 10 разів зустрічався з цим суперником і жодного разу не програв.

На шляху до фіналу Беленюк переміг Зурабі Датунашвілі, Башира Сід Асара і Івана Хуклека.

Сьогодні в категорії до 67 кг срібло завоював Парвіз Насібов.