Є фінал!!! Насібов зробив божевільний камбек у півфіналі Олімпіади

Український борець у важкій сутичці відігрався і на останніх секундах вирвав перемогу

Є фінал!!! Насібов зробив божевільний камбек у півфіналі Олімпіади
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпійських іграх 2020 на Токіо проходять змагання в греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 67 кілограм.

Україну в цій дисципліні представляє 22-річний Парвіз Насібов. У півфінальній сутичці українець зустрічався з представником Єгипту Ельсайєдом Мохамедом.

У важкій сутичці Насібов поступився в першому періоді з рахунком 0:5. Але в другому періоді українець постійно йшов вперед і на останніх секундах відігрався і вирвав перемогу з рахунком 7:6.

Таким чином, Парвіз Насібов вийшов до фіналу, де зустрінеться з представником Ірану Мохаммадреза Гера. Фінал відбудеться 4 серпня.

Нагадаємо, що у чвертьфіналі Насібов переміг представника ОКР.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Дмитрий Слюсар
    Дмитрий Слюсар, 04.08.2021 11:57
    -2
    Зря это он, погорячился. Пусть бы сборная была в полной жопе где-то рядом с мальтой, чтоб обратили внимание на проблемы спорта и вцелом развития молодежи, которая деградирует
    temamx2727
    temamx2727, 03.08.2021 17:35
    0
    valik_ua, 03.08.2021 16:34
    Включай трансляцію на київстарТб - і там 1год 31 хвилина - це нереально крутий бій !!!!
    А можно не?)
    Вряд ли у меня получится киевстарТб какой то включить)
    Хочу здесь)
    valik_ua
    valik_ua, 03.08.2021 16:34
    0
    temamx2727, 03.08.2021 14:24
    А видео можно?
    Включай трансляцію на київстарТб - і там 1год 31 хвилина - це нереально крутий бій !!!!
    valik_ua
    valik_ua, 03.08.2021 16:14
    0
    Де дивитись потори ? Відео немає ….
    Дмитрий Товкач
    Дмитрий Товкач, 03.08.2021 15:21
    +6
    Просто нереально вытянул!!! Просто нет слов.. Красавчик!!!
    Ihor Bielyshev
    Ihor Bielyshev, 03.08.2021 14:40
    +9
    Главное - участие, 03.08.2021 14:08
    Потому что все базары в Запорожье заполнены азербайджанцами.
    Потому то он тут и вырос, что его родители уехали от конфликтов.
    Его родители переехали в Украину, когда ему было 6 лет. И жили в Николаевской области. Уже потом перебрался в Запорожье, ибо там очень сильная школа греко-римская. Беленюк, кстати, в свое время тоже тренировался и выступал за Запорожскуб область
    samird
    online
    samird, 03.08.2021 14:32
    +11
    Kherson384, 03.08.2021 13:03
    Молодец. Так держать.
    Предвзято отношение судей смущает.
    Российских? Нисколько не смущает. У людей нет ни чести, ни совести, ни достоинства. Судейство просто безобразное было. А Парвиз красавец! Настоящий ВОИН!
    temamx2727
    temamx2727, 03.08.2021 14:24
    +1
    А видео можно?
    Главное - участие
    Главное - участие, 03.08.2021 14:08
    0
    ди л, 03.08.2021 13:38
    Он только по происхождению своему азербайджанец, но как спортсмен он стал и полностью вырос в Украине! Никто нам нечего не дал сами вырастили плюс талант и трудолюбие спортсмена
    Потому что все базары в Запорожье заполнены азербайджанцами.
    Потому то он тут и вырос, что его родители уехали от конфликтов.
    ди л
    ди л, 03.08.2021 13:38
    +18
    avtv5555, 03.08.2021 12:51
    Какой молодец. Вырвать победу с 0-6, дорогого стоит. Оказывается Азейбарджан не только забирает у нас спортсменов но и отдает.
    Он только по происхождению своему азербайджанец, но как спортсмен он стал и полностью вырос в Украине! Никто нам нечего не дал сами вырастили плюс талант и трудолюбие спортсмена
    Dmitriy Svistak
    Dmitriy Svistak, 03.08.2021 13:21
    +24
    Ось це дух перемоги у спортсмена ,потрібно повчитися усім іншим!!
    suforza1921
    suforza1921, 03.08.2021 13:20
    +11
    Vitaliy Korets, 03.08.2021 12:53
    Ще тут золото перед Парижем треба забрати.
    І усі шанси є! Адже перший номеру рейтингу позаду. Якщо буде такий же настрій на фінал, золото нікуди не дінеться.
    inflicted
    inflicted, 03.08.2021 13:18
    +12
    От це так характер!
    an52
    an52, 03.08.2021 13:18
    +15
    нарешті зняв прокляття півфіналів на цій Олімпіаді!
    Український Крим
    Український Крим, 03.08.2021 13:12
    +10
    А що ви хотіли? Там, де судді, там завжди корумпованість боротьба, бокс, гімнастики, фігуристи і т.д. чий Газпром більше підмаже, той і отримає медальку
    Олег Молодов
    online
    Олег Молодов, 03.08.2021 13:11
    +8
    Красавцы!! Ирка давааааай!
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 13:11
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодец ,дай бог ещё коляденко киргизку победит
    sanyadk
    sanyadk, 03.08.2021 13:11
    +12
    Тааааак. 2 фінали.
    Пацани круті.
    Беленюк з партера 6 очок і фіналллллл.
    suforza1921
    suforza1921, 03.08.2021 13:08
    +14
    Два! Два фінали! Браво, хлопці!
    Kherson384
    Kherson384, 03.08.2021 13:03
    +12
    Молодец. Так держать.
    Предвзято отношение судей смущает.