30.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

ПФК Львів – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Ті, що одужують, проти тих, що перетворюються

ПФК Львів – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар

Другий поспіль домашній поєдинок на старті сезону для «Львова» і перша виїзна перевірка Роберто Де Дзербі. Обидві команди здорово увійшли в чемпіонат, і від того матч-відкриття 2 туру УПЛ виглядає особливо привабливим.

«Шахтар»

Впевнено по грі, але «слизько» за рахунком (2:1) виграли «гірники» у «Інгульця». Якби не нервова кінцівка - віце-чемпіони України цілком могли розраховувати на самі похвальні відгуки. Тим більше, класно проявили себе всі літні новачки клубу, а Лассіна Траоре відзначився і забитим голом - причому, досить швидко (12 хвилина), чітко замкнувши простріл Соломона. Настрій в колективі - краще не придумаєш, і з негативу можна відзначити хіба що роботу за індивідуальною програмою Георгія Судакова.

П'ятнична гра на «Арені-Львів» буде для «Шахтаря» подвійно важливою, адже вже у вівторок у команди старт у черговому розіграші Ліги Чемпіонів. Статистичні дані протистояння з «Інгульцем» говорять про тотальну перевагу в контролі м'яча. Особливо красномовний факт, що Майкон і Тарас Степаненко на двох сумарно виконали більше передач на полі, ніж весь «Інгулець». Домінував «Шахтар» і в інших статистичних показниках, але бельгійці, звичайно, суперники іншого рівня, тому спокушатися не варто.

ФК «Львів»

Поступово вибирається з кадрових проблем львівський клуб - з'явилася інформація про подолання колективом спалаху коронавірусної інфекції. Як пам'ятаємо, раніше були відомості, що тести на COVID-19 відразу 11 виконавців ФК «Львів» дали позитивний результат. Однак без будь-яких сентиментів колектив Анатолія Безсмертного відіграв з «Маріуполем», домігшися нічиєї (1:1). Дебютний гол у Прем'єр-лізі забив Артур Ременяк, який вразив ціль головою після флангової подачі Ернеста.

Олексій Довгий, Максим Грисьо, Ренан, Олександр Ільющенков та автор одного з м'ячів у тріумфальному весняному протистоянні «Львова» з «Шахтарем» Альваро точно не завадили б в минулому турі, але хтось з цих гравців напевно повернеться в «обойму» в п'ятницю.

Коментар

Воротар «Шахтаря» Анатолій Трубін також не забув останню зустріч проти «Львова»: «Налаштовані продовжити переможний хід. Пам'ятаємо, що в минулому сезоні ця команда нас обіграла, тому будемо подвійно агресивними і злими. Думаю, кожен з футболістів, персоналу і тренерського штабу хоче перемагати в кожному матчі».

Статистика зустрічей

Дійсно, навряд чи найближчим часом зітреться з пам'яті березнева перемога «Львова» над «Шахтарем» (3:2), адже не кожен сезон вдається обіграти чемпіонів, ще й забиваючи три голи. Втім, Анатолій Безсмертний анітрохи не перебільшує значення статистики: «Потрібно підійти до гри в повній бойовій готовності. Те, що було, вже нікому не цікаво. Зараз у нас найважливіша гра з «Шахтарем» і ми до неї готуємося». В цілому ж, перевага «гірників» у балансі зустрічей не залишає сумнівів: шість перемог у восьми матчах.

Орієнтовні склади:

ФК «Львів»: Костик, Романчук, Крушинський, Якимець, Брікнер, Ернест, Чірьяк, Шина, Ременяк, Бусько, Нич.

«Шахтар»: Трубін, Корнієнко, Матвієнко, Марлон, Додо, Степаненко, Майкон, Соломон, Алан Патрік, Педріньо, Траоре.

Прогноз на протистояння

Ми вважаємо, що оновлений «Шахтар» продовжить поступальне зростання, і ФК «Львів» навряд чи надасть потужний опір «гірникам». Кризи в грі донеччан вже в минулому, і навіть чинники домашнього поля і повернення футболістів з «лазарету» не допоможуть львів'янам.

30 липня, п'ятниця

ПФК «Львів» — «Шахтар»
Львів. «Арена Львів». 19:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
ЛЬВІВ – ШАХТАР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Прогноз Sport.ua — 1:3

Артем Циганенко, Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    SportsMan
    SportsMan, 01.08.2021 08:17
    0
    SportsMan, 30.07.2021 12:49
    Ну что, кроты, очкуете? Встреча с вашим авторитетом
    И за что тут предупреждение? Такие слова сплошь и рядом даже на телевидении.
    В комментариях к матчу Черноморец - Днепр-1 вообще поток оскорблений ниже пояса льется рекой, и ни одного предупреждения. А тут прям вообще неизвестно, за что.
    Bulba_sumkin
    online
    Bulba_sumkin, 30.07.2021 17:01
    -3
    __Funny_Cat__, 30.07.2021 15:11
    Удачи Львову !
    Украина ждёт повторения весеннего матча !
    Ты и твои 2-3 партнера🌈 не Украина!)
    _-AK228
    _-AK228, 30.07.2021 15:51
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ, 30.07.2021 14:50
    Львову нужна не уверенная
    Львову вообще ничего не нужно
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 30.07.2021 15:30
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    triskaa, 30.07.2021 15:12
    сегодня вся Украина за Шахтер! и Львов со львоскими болельщиками в первую очередь за исключением малочисленной голубой компашки
    Вся Украина за шахтёра - это как теория Плоской Земли
    Есть конечно парочку не совсем адекватным верящих в это , но реальность абсолютно иная
    Oleg Kar
    Oleg Kar, 30.07.2021 15:24
    -2
    triskaa, 30.07.2021 15:12
    сегодня вся Украина за Шахтер! и Львов со львоскими болельщиками в первую очередь за исключением малочисленной голубой компашки
    Ага, два района з бидло-переселенцями з Києва і ти з подворотні зачуханець.
    Oleg Kar
    Oleg Kar, 30.07.2021 15:22
    -2
    triskaa, 30.07.2021 15:10
    вивцы, да вы хоть обосритесь и напишите сотню комментариев, но в каком бы состоянии не были Карпаты именно с ними в Украине будет асоциироваться Львов и именно их команда - это львовские львы.
    а вы как адичалые с рашки, все своровать пытаетесь потому, что своего ничего нет
    Де Карпати, а де ФК Львів зараз?
    Oleg Kar
    Oleg Kar, 30.07.2021 15:22
    -2
    triskaa, 30.07.2021 15:10
    вивцы, да вы хоть обосритесь и напишите сотню комментариев, но в каком бы состоянии не были Карпаты именно с ними в Украине будет асоциироваться Львов и именно их команда - это львовские львы.
    а вы как адичалые с рашки, все своровать пытаетесь потому, что своего ничего нет
    Де Карпати, а де ФК Львів зараз?
    triskaa
    triskaa, 30.07.2021 15:12
    +1
    сегодня вся Украина за Шахтер! и Львов со львоскими болельщиками в первую очередь за исключением малочисленной голубой компашки
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 30.07.2021 15:11
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи Львову !
    Украина ждёт повторения весеннего матча !
    triskaa
    triskaa, 30.07.2021 15:10
    0
    вивцы, да вы хоть обосритесь и напишите сотню комментариев, но в каком бы состоянии не были Карпаты именно с ними в Украине будет асоциироваться Львов и именно их команда - это львовские львы.
    а вы как адичалые с рашки, все своровать пытаетесь потому, что своего ничего нет
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 30.07.2021 14:50
    0
    _-AK228, 30.07.2021 08:00
    Шахтеру нужна уверенная победа
    Львову нужна не уверенная
    Face Control
    Face Control, 30.07.2021 14:46
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Nashwill, 29.07.2021 21:37
    Вперед,леви! Порвіть кротят,як чорно-іржаву ганчірку
    Совсем перегрелся на солнце раз в 5 лет.
    ingvar8888
    ingvar8888, 30.07.2021 14:42
    -6
    Львівські Леви мають перемогти!...
    Їм не вдалося перемогти Маріупольських чайок,але переможуть Донецьких кротів!...
    🦁 🦁 🦁 і тільки 🦁🦁🦁
    adidas77
    online
    adidas77, 30.07.2021 14:34
    -5
    Не ветке находится внушительная ботоферма бурбасят!
    Судя по минусам Львову, и мнимой поддержке кротов.
    Фас собачки, отрабатываем щи усердно!
    SportsMan
    SportsMan, 30.07.2021 12:49
    -2
    Ну что, кроты, очкуете? Встреча с вашим авторитетом
    Alex Danchenko
    Alex Danchenko, 30.07.2021 11:14
    +4
    Vbolivalnyk-Peter, 30.07.2021 10:43
    Та ні у порівнянні з минулим роком, кажуть, Шахтар суттєво додав, так що буде... 1:1...
    PFCLviv
    PFCLviv, 30.07.2021 10:56
    -10
    ФК Львів це головна команда міста Львова!
    Звичайно буде важко, Шахтар додав і зробив багатоміліонні придбання!
    Та ми віримо в команду, буде бій!
    Тільки Львів!
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 30.07.2021 10:43
    +7
    Та ні у порівнянні з минулим роком, кажуть, Шахтар суттєво додав, так що буде... 1:1...
    vor-skla
    vor-skla, 30.07.2021 09:44
    -1
    В честь Олимпиады, можно и 0:0 сыграть.
    Bolshoi
    Bolshoi, 30.07.2021 09:42
    -1
    С такой эмблемой Львов просто обязан выигрывать.