Сестри Кіченок зробили великий камбек та обіграли пару з Індії

Українки насилу пройшли перший раунд турніру на Олімпійських іграх 2020

22835
13

25 липня українські тенісистки Надія і Людмила Кіченок виграли перший матч в парному розряді Олімпіади в Токіо.

Зробивши великий камбек, українки у першому колі перемогли пару Саня Мірза / Анкіта Райна з Індії.

Сестри програли перший сет всуху (0:6) та поступалися у другій партії (2:5), але зуміли переломити хід матчу. Відігравши брейк і взявши другу партію на тай-брейку (7:6) з сухим рахунком (7–0), сестри Кіченок перевели гру у додатковий супер-тай-брейк.

Там справи розвивалися унікальним чином. Ведучи 8–0 і фактично виграв 15 м'ячів поспіль, Кіченок раптом втратили гру, і справа дійшла до 8–8! Однак потім українки взяли потрібних два м'ячі (10–8) і вийшли до другого раунду.

Далі по сітці суперницями українок будуть переможниці матчу Дарія Юрак / Донна Векич (Хорватія) – Ніколь Меліхар / Алізон Ріск (США).

Олімпійські ігри 2020. Теніс

Жінки. Парний розряд. 1-й раунд

Надія Кіченок / Людмила Кіченок (Україна) – Саня Мірза / Анкіта Райна (Індія) – 0:6, 7:6 (7–0), [10-8]

Теніс | 28 березня 2024, 10:31 2

Хуан Мартін упевнений, що для цього Новаку Джоковичу потрібно виграти ще кілька турнірів Grand Slam