Українці програли Португалії в заключному матчі групового етапу

Але разом з сьогоднішнім суперником підопічні Миколи Костенка вийшли у плей-оф

6373
5

Обидві команди ще перед початком цього матчу забезпечили собі вихід з групи і продовжать боротьбу за путівки на фінальний турнір чемпіонату світу. Але тут вони повинні були визначити, хто займе в групі посяде перше місце, а хто друге.

Суперники розпочали зустріч досить обережно і не поспішали форсувати події. Досить сказати, що в першому періоді небезпечні моменти можна було перерахувати на пальцях однієї руки. Так, на 5-й хвилині Белхіор зі штрафного завдав сильного удару, але Гладченко опинився на місці і м'яч відбив. За три хвилини вже голкіпер португальців продемонстрував свою майстерність, відбивши удар Зборовського теж зі штрафного. А вже перед самим свистком на перерву Борсук красиво пробив у падінні через себе, але трохи неточно.

На четвертій хвилині другого періоду українці пропустили випад господарів поля, коли по лівому флангу прорвався Б.Мартінс. У боротьбі з нашим гравцем португалець пробив в дальній кут і влучив. Як виявилося в подальшому, це був єдиний гол в матчі, який приніс перемогу збірній Португалії.

Наші футболісти могли зрівняти рахунок на 20-й хвилині, коли отримали право на штрафний удар поблизу воріт опонентів. Пробивав Щериця і, на жаль, влучив м'ячем у стійку. А в самому кінці періоду свій шанс не використав Белхіор, який не влучив зовсім небагато в отвір воріт.

Заключний третій період пройшов під диктовку українців і якби не блискуча гра Андраде, вони цілком могли б відігратися. Чого, наприклад, коштує сейв воротаря португальців на 33-й хвилині, коли він відбив м'яч в упор, посланий Зборовським. Могли у нас також відзначитися Щериця, Корнійчук, але не вийшло.

В підсумку збірна Португалія вже вдруге за тиждень обіграла українців (перший раз це було тут же в Євролізі) і з першого місця вийшла у плей-оф. Наша збірна також зіграє у чвертьфіналі і для того, щоб потрапити на чемпіонат світу, їй треба опинитися в числі півфіналістів.