Україна розгромила Румунію та виграла Кубок Кличка 2021

У вирішальному матчі турніру з міні-футболу України забила 5 м'ячів Румунії

5628
2
Кубок Кличка 2021

Збірна України з міні-футболу виграла міжнародний турнір Кубок Кличка 2021, який пройшов в Києві.

У неділю, 30 травня, у вирішальному матчі змагань Україна розгромила команду Румунії (5:1).

Автори голів: Сергій Романовський, Максим Солонина (перший тайм), Денис Хруль, Сергій Романовський, Євгеній Заєць (другий тайм). М'яч престижу – на рахунку Лонута Фортуни.

Збірна Румунії стала другою, а збірна Грузії (що обіграла Молдову) – третьою. Найкращим гравцем змагань визнаний Сергій Романовський зі збірної України, найкращим воротарем – Габріель Бундук зі збірної Румунії, а найвлучнішим гравцем став українець Денис Хруль.

Чемпіонський склад збірної України:

• Воротарі: Анатолій Пилипенко, Максим Максименко, Святослав Марканич, Сергій Погорілий.
  • Польові гравці: Микола Березін, Іван Гребенюк, Євгеній Заєць, Ярослав Заворотний, Микола Кодацький, Олександр Колесников, Віктор Пантелейчук, Дмитро Подколзін, Сергій Романовський, Максим Солонина, Денис Хруль, Олексій Сорокін, Євгеній Шайдюк, Юрій Щериця.
  • Головний тренер: Валентин Бондар.