| Оновлено 11 сiчня 2023, 03:30
652
1

Жіночий волейбольний Кубок ЄКВ виграла італійська Саугелла

І в другому фінальному матчі команда із Монци виявилася сильнішою за турецький «Галатасарай»

652
1
CEV

В турецькому Стамбулі сьогодні відбувся другий фінальний поєдинок Кубку ЄКВ серед жінок. В боротьбі за головний приз турніру зійшлися місцевий «Галатасарай» та італійська «Саугелла» (Монца). Нагадаємо, що в першому матчі з рахунком 3:0 виграли волейболістки з Апеннінського півострова.

І цього разу «Саугелла» краще розпочала зустріч. В стартовій партії гості відразу ж пішли вперед і без особливих проблем взяли сет 17:25. Далі малюнок гри не змінився і італійські волейболістки впевнено довели зустріч до перемоги - 19:25 і 19:25.

Кубок ЄКВ. жінки
Фінал. Другий матч
23 березня
«Галатасарай» (Стамбул, Туреччина) - «Саугелла» (Монца, Італія)

0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
Перший матч - 0:3

Додам, що для «Саугелли» це вже другий трофей в історії клубу. У сезоні 2018-2019 років волейболістки із Монци завоювали інший європейський приз - Кубок Виклику. До речі, тоді вони у фіналі теж виграли у команди з Туреччини «Айдин» 3:0 і 3:1.

(7)

Збірна України U-18 виступить у фінальній частині чемпіонату Європи
Волейбол | 14 квітня 2024, 22:38 2

Незважаючи на поразку від Іспанії, українці змогли потрапити до числа найкращих з 2 місця