Баварія перемогла Боруссію з Дортмунда та завоювала Суперкубок Німеччини

Вирішальний гол наприкінці матчу забив Кімміх

3100
5

В порівнянні з матчем тижневої давності за Суперкубок УЄФА, в якому «Баварія» в додатковий час зламала опір іспанської «Севільї» і завоювала черговий трофей, наставник мюнхенців Ханс-Дітер Флік зробив відразу кілька замін. Деякі з них були вимушеними, наприклад, травмувався Горецка, інші за тактичними міркуваннями, тим більше, що в другому турі чемпіонату Німеччини баварці несподівано зазнали нищівної поразки від «Хоффенхайма» з великим рахунком 1:4.

У дортмундської «Боруссії» теж були причини вносити корективи у свою гру, адже і вона зазнала поразки в національній першості від «Аусбурга» 0:2. Ось з такими реаліями суперники виходили на матч за Суперкубок країни.

На початку зустрічі обидві команди діяли не дуже швидко і не особливо прагнули вперед. Тим несподіваніше на 18-й хвилині «Баварія» відкрила рахунок. А все розпочалося після того, як «Боруссія» подавала кутовий. М'яч перелетів через штрафний майданчик і опинився у Девіса. Той швидко перевів круглого вперед на Толіссо і француз разом з Левандовскі втекли до воріт суперників. Розіграти їм комбінацію проти одного захисника і воротаря не було складно.

На 31-й хвилині рахунок став вже 2:0 на користь господарів поля (нагадаємо, що гра проходила в Мюнхені). І в цьому голі взяв участь лівий захисник «Баварії» Девіс. Тепер він виконав відмінну передачу зі свого флангу на кут воротарського майданчика, де здорово зіграв досвідчений Мюллер. Він головою точно пробив в ближній нижній кут.

В цей період матчу здалося, що найкращий клуб Європи за підсумками минулого сезону легко досягне чергової перемоги і без проблем завоює Суперкубок. Однак на 38-й хвилині Нойєр і Павар зіграли невдало на своїй половині поля, гравці «Боруссії» м'яч відібрали, переадресували його Холанду, а той Брандту. Відбувся сильний і точний удар, на який голкіпер «Баварії» вже не зміг зреагувати.

А на початку другого тайму на 55-й хвилині вже помилився Хаві Мартінес, і знову «Боруссія» скористалася цим. Цього разу  Холанд вискочив сам на сам із Нойєром і зрівняв результат.

Надалі обидві команди прагнули змінити рахунок на табло, проте час йшов, а голів не було. І коли до серії пенальті залишалося зовсім небагато, «Баварія» зуміла вирвати перемогу. Знову не обійшлося без помилки, тепер вже гравця «Боруссії» Ділейні. Він втратив м'яч в центрі поля в боротьбі з Кімміхом. Той побіг вперед і віддав передачу на Левандовскі. Поляк бити не став, а повернув м'яч Кімміху. Послідував удар по воротах, але Хітц м'яч відбив перед собою, а Кімміх в боротьбі з захисниками та ще й у падінні проштовхнув його в сітку.

Ось так «Баварія» виграла важкий матч у «Боруссії» з рахунком 3:2 і завоювала черговий трофей.