ВІДЕО. Завалив самого Зізу! Зідан отримав ногою в обличчя від гравця Сельти

Джозеф Айду намагався дістати м'яч на лінії поля, і Зінедін потрапив під роздачу

ВІДЕО. Завалив самого Зізу! Зідан отримав ногою в обличчя від гравця Сельти
© Twitter

Курйозний епізод стався під час матчу чемпіонату Іспанії між «Реалом» і «Сельтою» (2:2). Головний тренер мадридського клубу Зінедін Зідан отримав вкрай неприємний удар бутсою по обличчю від суперника.

Гравець «Сельти» Джозеф Айду намагався дістати м'яч на лінії поля, не втримався на ногах і завалив самого Зідана в технічній зоні. Зінедіну дісталося бутсою прямо в обличчя. Зідан не подав виду, відразу ж стрибнув на ноги і продовжив керувати командою.

Нагадаємо, 16 лютого відбулися матчі 24-го туру іспанської Ла Ліги. «Реал» не втримав перемогу в матчі з «Сельтою» і підпустив до себе «Барселону» на відстань одного очка.

Дивіться відео курйозного епізоду.

Фото удара в голову Зідану.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(64 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    n.tkach
      n.tkach, 19.02.2020 11:42
    0
    Джозеф Айду, теперь надо оглядываться. Зидан ответку готовит
    Lucem Ferre
      Lucem Ferre, 18.02.2020 17:41
    +4
    и даже на видео видно как он целенаправленно в падении грызанул его за ногу))
    Lucem Ferre
      Lucem Ferre, 18.02.2020 17:39
    +2
    А я допустим вижу как Зидан свирепо кусает за бутсу игрока сельты; почему так однобоко интерпретируете инцидент, вы же сми, где обьективность?))
    mb_cdi
      mb_cdi, 18.02.2020 16:50
    +1
    andre_lui
    online
      andre_lui, 18.02.2020 00:56
    +3
    Да, Сельта оказалась Реалу не "по зубам"!
    digsum
      digsum, 18.02.2020 00:25
    +1
    Страйк!
    andre_lui
    online
      andre_lui, 18.02.2020 00:14
    +1
    Да, прикольно. Зидану удачи!!!
    Andriy...Fedorchak
      Andriy...Fedorchak, 17.02.2020 20:08
    +14
    вираз "в рот мне ноги " підтверджено фото
    yuryan
      yuryan, 17.02.2020 19:35
    +11
    Думаю тут можна було б повторити славетний удар головою! Цього разу, Зідан втримався
    Andriy...Fedorchak
      Andriy...Fedorchak, 17.02.2020 20:08
    +14
    вираз "в рот мне ноги " підтверджено фото
    yuryan
      yuryan, 17.02.2020 19:35
    +11
    Думаю тут можна було б повторити славетний удар головою! Цього разу, Зідан втримався
    Lucem Ferre
      Lucem Ferre, 18.02.2020 17:41
    +4
    и даже на видео видно как он целенаправленно в падении грызанул его за ногу))
    andre_lui
    online
      andre_lui, 18.02.2020 00:56
    +3
    Да, Сельта оказалась Реалу не "по зубам"!
    Lucem Ferre
      Lucem Ferre, 18.02.2020 17:39
    +2
    А я допустим вижу как Зидан свирепо кусает за бутсу игрока сельты; почему так однобоко интерпретируете инцидент, вы же сми, где обьективность?))
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 18.02.2020 16:50
    +1
    digsum
      digsum, 18.02.2020 00:25
    +1
    Страйк!
    andre_lui
    online
      andre_lui, 18.02.2020 00:14
    +1
    Да, прикольно. Зидану удачи!!!
    n.tkach
      n.tkach, 19.02.2020 11:42
    0
    Джозеф Айду, теперь надо оглядываться. Зидан ответку готовит