«Гірники» програли перший тайм, але в другому забили тричі

4743
1
shakhtar.com

Донецький «Шахтар» провів черговий спаринг в рамках підготовки до решти сезону. Суперником української команди була словенська «Олімпія» з Любляни.

«Гірники» володіли м'ячем набагато частіше за суперників, «Олімпія» прагнула грати на контратаках. Після одного з таких випадів Степаненко сфолив неподалік від свого штрафного. І Анте Вукушіч зі стандарту не схибив, пустивши м'яч в дальній кут - 1:0. До кінця тайму команди створили лише один напівмомент - Фернандо не зміг замкнути простріл, перебуваючи в кількох метрах від воріт.

У перерві Луїш Каштру змінив усіх польових гравців. Але і новий склад «Шахтар» продовжував домінувати. І під завісу матчу за кілька хвилин оформив перемогу. Коноплянка запустив в штрафну Алана Патріка, а той елегантно перекинув воротаря - 1:1. Потім сам Євген виконав штрафний, пробивши точно в дев'ятку. А буквально через хвилину Мораес обіграв суперника, опинився сам на сам з голкіпером і пробив під дальню штангу - 3:1.

Наступний контрольний поєдинок «Шахтар» проведе в неділю, 9 лютого. О 9:00 за київським часом «гірники» почнуть матч проти латвійського «Вентспілса».

Товариський матч

«Шахтар» - «Олімпія» – 3:1

Алан Патрік (82), Коноплянка (89), Мораес (90) - Вукушіч (27).

«Шахтар» (1-й тайм): Пятов - Вітао, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко, Бондаренко, Тете, Марлос, Тайсон - Сікан (Фернандо, 27).
«Шахтар» (2- й тайм): Пятов - Болбат, Бондар, Матвієнко, Сіпріано, Маркос Антоніо, Патрік, Вакула, Коваленко, Коноплянка, Мораес.

«Олімпія»: Відмар - Боак'є, Камі (Шме, 46), Самарджич (Гаіч, 46), Юрчевич - Томич, Путінчанін, Валенчич (Кнежевич, 77), Менало - Савич, Вукушіч.

Стадіон: Regnum Sports Center (Белек, Туреччина).